«جزیره رنگین» روی پرده می‌رود

اکران آخرین اثر زنده‌یاد خسرو سینایی که با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی ساخته شد

اکران آخرین اثر زنده‌یاد خسرو سینایی که با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی ساخته شد

«جزیره رنگین» آخرین اثر زند‌ه‌یاد خسرو سینایی که توسط بنیاد سینمایی فارابی ساخته شد، یکشنبه ۱۹ مرداد ساعت ۲۰ در سینما فرهنگ در اکران مجدد به نمایش درمی‌آید.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، داستان فیلم «جزیره رنگین» اقتباسی آزاد است از فعالیت دکتر احمد نادعلیان در جزیره هرمز. او یک – هنرمند محیطی- است چند سال پیش به آن جزیره رفت، بیغوله‌ای ویران را خرید و آن را به موزه‌ای برای نمایش آثار هنری بومی مردم جزیره تبدیل کرد. علاوه بر این طی کارگاهی به اهالی علاقه‌مند جزیره آموخت که چگونه می‌توانند با بهره‌گیری از خاک‌های رنگارنگ جزیره نقاشی کنند و آثار خود را برای فروش به گردشگران ایرانی و خارجی ارائه دهند.در این فیلم مهدی احمدی، طیبه دهقان منشادی، نرگس هرمزی،مصطفی شب تاری، عبدالرسول دریا پیما،محمد سلامتی ایفای نقش کرده‌اند.
خسرو سینایی در مراسم رونمایی «جزیره رنگین»، این فیلم را یکی از شادترین فیلم‌هایی توصیف کرد که در طول ۴۸ سال فیلم‌سازی خود ساخته است.
 
کارگردان: خسرو سینایی/ تهیه کننده: خسرو سینایی با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی / فیلمنامه نویس: خسرو سینایی/ مدیر فیلمبرداری: علی لقمانی/ صدابردار: علیرضا کریمی / تدوین: علیرضا کریمی/ صداگذار: علیرضا کریمی/ موسیقی: لوریس چکناواریان/ عکاس: حامد کریمی پور
بازیگران: طیبه دهقان منشادی، مهدی احمدی، نرگس هرندی، عبدالرسول دریاپیما، محمد سلامتی و مصطفی شبتاری 

برچسب ها : جزیره رنگین
امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.