تسلیت بنیاد سینمایی فارابی در پی درگذشت «سیما افشار»

تسلیت بنیاد سینمایی فارابی در پی درگذشت «سیما افشار»

مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی در پیامی، درگذشت «سیما افشار» کارشناس بخش روابط عمومی این بنیاد را به خانواده و همکارانش تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، پیام تسلیت «علیرضا تابش» به شرح زیر است:
اوست باقی
«سیما افشار» از همکاران باسابقه بنیاد سینمایی فارابی پس از طی یک دوره دشوار بیماری، چشم از جهان فروبست، خانواده‌اش و ما را تنها گذاشت و به دیدار معبود شتافت.
درگذشت ناباورانه این همکار دلسوز که سابقه بیش از دو دهه فعالیت در روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی را در کارنامه خود داشت، موجب تألم و تأثر فراوان شد.
این همکار شفیق و متعهد در دوران حضورش در بنیاد سینمایی فارابی به واسطه حسن اخلاق و مهر و مردم‌داری، جایگاهی یگانه داشت و برای من و همکاران در بنیاد سینمایی فارابی و جامعه رسانه‌ای و روابط عمومی، همکاری دلسوز و تکرارنشدنی بود که فقدان حضورش، ضایعه‌ای دردناک محسوب می‌شود.
فقدان این همکار محترم را به خانواده داغدار ایشان، فرزند برومندش، همکارانم و جامعه رسانه‌ای کشور تسلیت می‌گویم و از خداوند متعال‌ برای آن فقیده سعیده رحمت واسعه و برای بازماندگان معزز، صبر جمیل مسألت دارم.
علیرضا تابش
مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی
1399/4/31

 

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

سعید افراسیابی
سعید افراسیابی ﺳﻪشنبه, 31 تیر,1399 17:15
خداوند رحمتشون کنه. از خداوند قادر و متعال برای این همکار محترم رحمت و مغفرت و برای همسر، فرزند و خانواده داغدیده شان صبر و بردباری مسالت می کنم.