با حمایت بنیاد سینمایی فارابی

«مجید جوزانی» فیلم سینمایی «کمپین دختران» را می‌سازد

«مجید جوزانی» فیلم سینمایی «کمپین دختران» را می‌سازد

«مجید جوزانی» اولین فیلم بلند سینمایی خود با نام «کمپین دختران» را به تهیه‌کنندگی «علی سرتیپی» و با حمایت بنیاد سینمایی فارابی جلوی دوربین می‌برد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، مجید جوزانی درباره اولین فعالیت بلند سینمایی خود گفت: «کمپین دختران» یک فیلم اجتماعی برخوردار از طنزی آیرونیک است که به موضوع استارت‌آپ‌ها و کسب‌وکارهای اینترنتی می‌پردازد. نگارش فیلمنامه این فیلم تمام شده و صرفا مرحله‌ای از بازنویسی مانده است که پس از انتخاب بازیگران به انجام خواهد رسید.
او ادامه داد: در حال حاضر در مرحله پیش تولید هستیم اما با توجه به شرایط خاص پیش آمده و بنا به تعهداتی که در کار با یک گروه حرفه‌ای پیش می‌آید، نمی‌توان زمان دقیقی را برای شروع فیلمبرداری تعیین کرد و با شرایط خاص شیوع کرونا همه چیز در هاله ابهام است.
جوزانی افزود: با این وجود، امید می‌رود روند شیوع کرونا کاهش یابد و از سویی ما بتوانیم شرایط را به گونه‌ای فراهم کنیم تا فیلم را در شهریور کلید بزینم.
به گفته جوزانی، «علی سرتیپی» تهیه‌کننده و «فرهاد توحیدی» نویسنده فیلمنامه «کمپین دختران» هستند.
مجيد جوزانی دكترای هنر و مدرس دانشگاه در رشته تئاتر است و پیش از این علاوه بر فعالیت‌های هنری، به عنوان مدير كل معاونت فرهنگي شهردار تهران و مدیرعامل خانه هنرمندان ایران فعالیت داشته است.

 

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
-->