یلدا به جشنواره اسپلت کروواسی راه یافت

یلدا به جشنواره اسپلت کروواسی راه یافت

فیلم سینمایی یلدا ساخته مسعود بخشی به بخش اصلی جشنواره فیلم اسپلت کرواسی راه یافت.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، جشنواره مدیترانه‌ای اسپلت کرواسی که از ۱۲ تا ۲۱ تیرماه جاری در دومین شهر بزرگ کرواسی برگزار می‌شود، مهمترین رویداد فرهنگی آدریاتیک بشمار می‌رود و هر سال گزیده برترین آثار سینمای اروپا و جهان را به نمایش در می‌آورد.
بر اساس این خبر، امسال در بخش اصلی فیلم‌های بلند، ده فیلم انتخاب شده و یلدا محصول مشترک ایران، فرانسه،آلمان، سوییس، لوکزامبورگ و لبنان در کنار مادرسالار (ژور پالوویچ، کرواسی)، یک پسر (مهدی برساوی، تونس و فرانسه)، سول (کارلو سیرونی، ایتالیا و لهستان)، پشه(ژائو پینتو، پرتقال)، دو نفر ما (فلیپو منگتی، فرانسه)، قصه‌های بد (فابیو و دامیانو داینچنزو، ایتالیا و سوییس)، داستان‌های هویت (فرناندا والادس، مکزیک)، لورونا (جارو بوستامانته، گواتمالا) و سرقت قرن (آریل وینوگراد، آرژانتین) به نمایش در می‌آید.
تاریخ نمایش یلدا یکشنبه ۱۵ تیرماه ساعت ۲۱:۳۰ و در سالن بزرگ و روباز سینما باسویچه خواهد بود. این فیلم همچنین برای پخش سینمایی در کشور کرواسی خریداری شده است.
یلدا به تهیه کنندگی علی مصفا و با مشارکت موسسه فرهنگی بن‌گاه (مسعود و محمود بخشی) و بنیاد سینمایی فارابی از اول تیرماه در سینماهای هنر و تجربه کشورمان نیز به نمایش عمومی در می‌آید.

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
-->