صنعت اسباب‌بازي و سينما بايد به هم کمک کنند

صنعت اسباب‌بازي و سينما بايد به هم کمک کنند

تابش، مديرعامل بنياد سينمايي فارابي گفت: صنعت اسباب‌بازي و صنعت سينما بايد به هم کمک کنند تا نيازهاي کودکان و نوجوانان در زمينه سرگرمي، فرهنگي و محتوايي شناسايي شود و جواب‌گوي نيازهاي آنان باشند.
به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين‌الملل کانون، عليرضا تابش مديرعامل بنياد سينمايي فارابي، در بازديد از پنجمين جشنواره ملي اسباب‌بازي گفت: خيلي خوشحالم جشنواره ملي اسباب‌بازي، امسال با شور و استقبال بسياري از سوي خانواده‌ها برگزار شد.
تابش خاطرنشان کرد: به مسئولان کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان و انجمن توليدکنندگان اسباب‌بازي هم خداقوت گفتم و هم آرزويم را بيان کردم که اي کاش شهرهاي ديگر ايران هم ميزبان جشنواره اسباب‌بازي مي‌شدند.
او ادامه داد: به هر حال سينماي ايران و صنعت سرگرمي وجوه معنوي، فرهنگي و تکنيکال را توامان با هم دارد. بخشي از وجوه اين تکنيکال مي‌تواند در تعامل با صنعت اسباب‌بازي قرار گيرد و فيلم‌ها به عنوان رسانه‌هاي مطرح و موثر نزد خانواده‌ها و به خصوص کودکان زمينه‌اي براي در اختيار قرار گرفتن کاراکترها باشند.
پنجمين جشنواره ملي اسباب‌بازي روز 13 دي 1398 در مرکز آفرينش‌هاي فرهنگي هنري کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان به کار خود پايان مي‌دهد.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.