بازبيني «??نفر» و «بازيوو» در شوراي صدور پروانه حمايت از فيلم‌هاي سينمايي

بازبيني «??نفر» و «بازيوو» در شوراي صدور پروانه حمايت از فيلم‌هاي سينمايي

جلسه شوراي صدور پروانه حمايت از فيلم‌هاي سينمايي جهت اکران فيلم‌هاي ايراني براي دانش‌آموزان با حضور اکثريت اعضاي شورا، براي فيلم‌هاي «خداحافظ دختر شيرازي»، «بازيوو» و «?? نفر» برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي بنياد سينمايي فارابي به نقل از معاونت فناوري آموزشي دفتر انتشارات و فناوري آموزشي، جلسه شوراي صدور پروانه حمايت از فيلم‌هاي سينمايي با حضور اکثريت اعضا که هر يک از نمايندگان معاونت‌هاي مختلف وزارت آموزش و پرورش و فعالان حوزه سينماي کودک و نوجوان هستند؛ در سازمان پژوهش و برنامه ريزي آموزشي وزارت آموزش و پرورش برگزار شد.
بر اساس اين خبر، در اين جلسه فيلم‌هاي سينمايي «خداحافظ دختر شيرازي» به کارگرداني افشين هاشمي، «بازيوو» به کارگرداني اميرحسين قهرايي و «?? نفر» به کارگرداني مهدي جعفري مورد بازبيني و ارزيابي قرار گرفتند.
شوراي صدور پروانه حمايت از فيلم‌هاي سينمايي وزارت آموزش و پرورش در هر ماه يک يا دوبار تشکيل جلسه مي‌دهد و فيلم‌هاي سينمايي را که بنابر درخواست تهيه‌کننده تقاضاي اکران در مدارس و يا نوبت صبح سينماها را براي دانش‌آموزان داشته باشد، مورد بازبيني قرار مي‌دهد.
بر اساس پروانه حمايتي که در اين شورا براي فيلم‌هاي سينمايي صادر مي‌شود دانش‌آموزان اجازه خواهند داشت فيلم‌هاي سينمايي مورد تأييد را در سينماها، کانون‌هاي فرهنگي و تربيتي و يا داخل مدرسه تماشا کنند.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.