اول بهمن؛ مهلت شرکت در فراخوان مسابقه فيلمنامه‌نويسي از زندگي «طاهره صفارزاده»

اول بهمن؛ مهلت شرکت در فراخوان مسابقه فيلمنامه‌نويسي از زندگي «طاهره صفارزاده»

معاونت رياست جمهوري در امور زنان و خانواده، بر اساس زندگينامه زنده‌ياد «طاهره صفارزاده» بانوي شاعر، مترجم و قرآن پژوه معاصر مسابقه فيلمنامه‌نويسي برگزار مي‌کند.
اين اقدام فرهنگي به منظور حمايت از ايده‌پردازان و مستندسازان دانشجو و دانشگاهي کشور با هدف آشنايي با زندگي شاعر، مترجم و نويسنده معاصر دکتر «طاهره صفارزاده» انجام شده و از سوي اين معاونت با همکاري انجمن آثار و مفاخر فرهنگي، معاونت فرهنگي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري و روزنامه اطلاعات برگزار مي‌شود.
اين معاونت از دانشجويان عزيز دعوت مي‌کند ايده و طرح خود را براي ساخت فيلم مستند حداکثر ?? دقيقه‌اي به همراه رزومه کاري به دبيرخانه مسابقه يا پست الکترونيکي روابط عمومي به نشاني women@iripo.ir ارسال کنند.
کتاب «زندگي نامه و خدمات علمي و فرهنگي مرحومه دکتر طاهره صفارزاده» از انتشارات انجمن آثار و مفاخر فرهنگي، به عنوان مرجع پيشنهاد مي‌شود که در صورت نياز و براي تهيه آن مي‌توانند با تلفن ???????? تماس بگيرند.
بنابراين گزارش، مهلت ارسال طرح يا ايده مستند تا اول بهمن ماه سال جاري خواهد بود و انتخاب و داوري آثار و اعلام برگزيدگان مسابقه در نيمه اول اسفند ماه صورت خواهد گرفت.
بر اساس اطلاع رساني معاونت، سه جايزه ?? تا ?? ميليون توماني جهت اجرا به بهترين ايده و طرح اعطا خواهد شد.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.