نبي‌زاده: کودکان، ارزشمندترين سرمايه‌هاي سرزمين ما هستند

نبي‌زاده: کودکان، ارزشمندترين سرمايه‌هاي سرزمين ما هستند

در پنجمين روز «هفته فيلم کودک»، فيلم سينمايي «اقيانوس پشت پنجره» به‌کارگرداني بابک نبي‌زاده روي پرده رفت.
به گزارش روابط عمومي بنياد سينمايي فارابي، پنجمين روز از «هفته فيلم کودک»، عصر چهارشنبه 17 مهر با نمايش فيلم سينمايي «اقيانوس پشت پنجره» ساخته بابک نبي‌زاده، در سالن زنده‌ياد عباس کيارستمي بنياد سينمايي فارابي برگزار شد.
بر اساس اين گزارش، قبل از آغاز نمايش فيلم «سيدجلال چاوشيان» تهيه‌کننده فيلم روي سن حاضر شد و گفت: امشب بزرگ‌ترين افتخار براي من حضور تک تک شماست. از همه همکارانم و کارگردان اين فيلم تشکر مي‌کنم و يک نکته را هم بايد بگويم که نسخه‌ فعلي، همان نسخه به نمايش درآمده در جشنواره فيلم‌هاي کودکان و نوجوانان است و در نمايش‌هاي بعدي، نسخه کامل‌تر فيلم که در حال تدوين مجدد است، ارائه خواهد شد.

«بابک نبي‌زاده» کارگردان فيلم نيز ضمن خيرمقدم و تشکر از حضور مخاطبان و همکارانش گفت: از بنياد سينمايي فارابي و کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان که در هفته ملي کودک اين برنامه را ترتيب داده‌اند بايد قدرداني کنم چرا که با همين گام‌هاست که مي‌توان جريان کودکي را در اين سرزمين زنده نگاه داشت. احساس کردم که اگر مسولان و دولتمردان ما بيش از همه چيز به بچه‌هاي ما فکر کنند، سال‌هاي بعد نه به نفت نياز دارند، نه به دلار و نه به هيچ‌چيز ديگري، چون ارزشمندترين سرمايه‌هاي سرزمين ما، کودکان هستند و هدف من و تهيه‌کننده فيلم «اقيانوس پشت پنجره» هم از ساخت اين فيلم، بيان همين نکته بود.
او گفت: در اين فيلم، بخشي از زندگي دشوار کودکان و مردمان جنوب ايران را مي‌بينيد. من وظيفه خودم مي‌دانستم که در کار اولم، براي کودکان فيلم بسازم و در اين راه، بايد از تهيه‌کننده‌اي که دو سال پاي من ايستاد تا اين فيلم ساخته شود، تشکر مي‌کنم.
نبي‌زاده همچنين از حضور رهبر قنبري و عبدالحي شماسي در سالن به طور ويژه تشکر کرد.
او در ادامه از حديثه کرمي، مصطفي مهدوي، حسين قورچيان، جعفر عليان، حميد قوامي، حافظ احمدي، و محمد فرشته‌نژاد (از عوامل فيلم) و رهبر قنبري و عبدالحي شماسي دعوت کرد تا روي صحنه، در قاب يادگاري پيش از آغاز نمايش فيلم قرار بگيرند.
«هفته فيلم کودک» به همت بنياد سينمايي فارابي و کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان، به‌منظور فراهم ساختن زمينه‌اي براي ديدار هنرمندان، منتقدان، اصحاب رسانه، تهيه‌کنندگان، پخش‌کنندگان، سينماگران و نويسندگان حوزه کودکان و نوجوانان، تا ?? مهر از ساعت ?? تا ?? در سالن زنده‌ياد عباس کيارستمي بنياد سينمايي فارابي ادامه دارد و تورنا? (سيدجواد هاشمي) فيلم‌ آخرين روز اين هفته فيلم است.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.