امير اسفندياري داور جشنواره‌ي روسي شد

 امير اسفندياري داور جشنواره‌ي روسي شد

امير اسفندياري به عنوان يکي از پنج داور بخش رقابتي هفدهمين جشنواره بين المللي فيلم‌هاي کشورهاي آسيا و اقيانوسيه «ولادي ووستوک» انتخاب شد.
به گزارش روابط عمومي بنياد سينمايي فارابي به نقل از ايسنا، در هفدهمين جشنواره بين المللي فيلم هاي کشورهاي آسيا و اقيانوسيه ولادي ووستوک، امير اسفندياري کارشناس بين‌المللي سينما که سابقه سال‌ها معاونت بين‌الملل بنياد سينمايي فارابي و جشنواره جهاني فيلم فجر و عضويت در شوراي بين الملل سازمان سينمايي را در کارنامه دارد، يکي از اعضاي هيات داوران بخش مسابقه بين‌الملل اين رويداد سينمايي خواهد بود.
ساير داوران اين بخش عبارتند از «آنا مليکيان» (کارگردان روس که به نوشته ورايتي يکي از ده استعداد نويدبخش سينماي جهان است و براي فيلم «پري دريايي» جوايزي از جشنواره هاي ساندنس و برلين دريافت کرده است)، «رويستون تان» (فيلمساز و بازيگر سنگاپوري که تا کنون براي فيلمهاي که ساخته گفته مي‌شود بيش از ?? جايزه ملي و بين المللي کسب کرده است)، «ماکسيميليان آرولاييز» (تهيه کننده ونزوئلايي که در زمان رياست جمهوري چاوز، مشاور او بود و در سال‌هاي اخير، فيلم هايي چون «اسنودن» و «پوتين صحبت مي کند» به کارگرداني اليور استون و «در درگاه ابديت» به کارگرداني جولين اشنيبل را تهيه‌کنندگي کرده است) و «دونگ جينسونگ» (فيلمبردار چيني که به دليل همکاري با کارگرداناني چون يينان ديائو، وانگ شيائوشواي، شانگيون کاي و بي گان شناخته شده است.
فيلم‌هاي «روس جوان» و «سفره ماهي» - که در سي و هفتمين جشنواره جهاني فيلم فجر به روي پرده رفتند، در بخش مسابقه جشنواره ولادي ووستوک به نمايش درمي آيند.
جشنواره بين المللي فيلم هاي کشورهاي آسيا و اقيانوسيه ولادي ووستوک از تاريخ ?? تا ?? سپتامبر (?? تا ?? شهريور ماه) در جمهوري روسيه در حال برگزاري است.

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
-->