اسامي پذيرفته‌شدگان در سومين المپياد فيلمسازي نوجوانان اعلام شد

اسامي پذيرفته‌شدگان در سومين المپياد فيلمسازي نوجوانان اعلام شد

به گزارش ستاد اطلاع‌رساني سي و دومين جشنواره بين‌المللي فيلم‌هاي کودکان و نوجوانان اسامي پذيرفته‌شدگان سومين المپياد فيلمسازي نوجوانان در دو بخش «ايده» و «فيلم» اعلام شد.
در اين دوره از جشنواره در مجموع 346 ايده و 189 فيلم در سومين المپياد فيلمسازي نوجوانان ثبت‌نام کردند. از تعداد کل ايده‌هاي ثبت نام شده در سايت، 196 اثر متعلق به دختران و 150 اثر متعلق به پسران بود. همچنين از ميان فيلم‌هاي ثبت‌نام شده نيز 8 اثر متعلق به پسران و 7 فيلم به نام دختران به ثبت رسيده است.
همچنين از ميان ايده‌هاي راه يافته به سومين المپياد فيلمسازي 20 اثر متعلق به دختران بود و 20 اثر نيز از سوي پسران نوجوان ارائه شده بود که در اين مرحله پذيرفته شدند.
ايده‌هاي راه يافته به بخش مسابقه سومين المپياد فيلمسازي به شرح ذيل‌اند:
1. «نارنجي پوش کوچولو»، اراد شجاعي از خميني شهر
2. «توفيق»، ارين شجاعي از خميني شهر
3. «توپ»، امين سر ميلي از ملاير
4. «يک تکه مداد»، امين يونسي از اراک
5. «قاب عکس مادر»، اهورا خيري اورند از آبادان
6. «من و پارلو»، پارسا محمدي از زنجان
7. «قضاوت عجولانه»، پرنيا قانوني از اصفهان
8. «من و دوستم رضا»، پرهام گلميرزائي از تويسرکان
9. «شير کاکائو مريخي»، آنيسا تاژ از تهران
10. «سوختگي آنلاين»، ترنم لون آميز از لاهيجان
11. «خنده مادر»، حديث دهباشي از خميني شهر
12. «خانواده من آتش نشاني»، حنانه مراديان از اصفهان
13. «دختر و سيل»، رکسانا رسولي جزي از اصفهان
14. «چه اشکالي دارد»، ريحانه اعرابي و زهرا هاشمي از آباده
15. «شب تولدم»، ريحانه حسين زاده از خميني شهر
16. «خانه پلاستيکي»، ساره فيضي ديزگاه از تالش
17. «مادرم دوستت دارم، شيوه کبک بودن»، ساينا آذرفر از مشهد
18. «ماسک»، سيده ريحانه سادات از ياسوج
19. «روياي جديد»، فاطمه اصلاحي از ملاير
20. «نقش گليم»، کيانا صابر از تالش
21. «آفرينش هستي»، متينا اکبرزاده از تهران
22. «گاهي بايد دروغ گفت»، مرضيه اسمعيلي از تهران
23. «جدول ايران»، مريم رمضاني از همدان
24. «دو دوست»، فروزان ذاکر از ملاير
25. «سکوت!»، مهتاب دهباشي از خميني شهر
26. «آرزوهاي کاهي»، مهديه براتي از آباده
27. «ريل»، مهزيار حسيني تبار از ملاير
28. «کودک و نوجوان»، نگار خاني از اصفهان
29. «مهرباني»، نيوشا اصغري از نهاوند
30. «قصه ساز»، هستي جعفرپور از بندرعباس
31. «مسير و حيات»، سيد متين احمدي از خميني شهر
32. «گيلاس»، عطا‌الله صيادي از تهران
33. «رسيدن»، عليرضا فتحي از همدان
34. «ماهي قرمز»، کسرا عليزاده از اردبيل
35. «چشم ماهي»، مازيار جورکش از خميني شهر
36. «پرچم ايران»، ماني فدايي از اصفهان
37. «رخنه خيال به واقعيت»، محمد متين کرمي از تبريز
38. «تلنگر»، محمد مهدي محمدي از نجف آباد
39. «آدم برفي»، مهدي حاتميان از يزد
40. «مهران بهترين دوست من»، هادي کريمي از يزد
همچنين پذيرفته‌شدگان در بخش ايده به تفکيک استان نيز به اين شرح‌اند: آبادان 1 نفر، آباده 2 نفر، اراک 1 نفر ، اردبيل 1 نفر، يزد 2 نفر، اصفهان 7 نفر، تبريز 1 نفر، تهران 4 نفر، تويسرکان 1 نفر، خميني شهر 5 نفر، زنجان 1 نفر ، بندرعباس 1 نفر، لاهيجان 1 نفر، مشهد 1 نفر، ملاير 6 نفر، نجف آباد 1 نفر، نهاوند 1 نفر، تالش 2 نفر، ياسوج 1 نفر.
در بخش فيلم نيز فيلم‌هاي راه يافته به سومين المپياد فيلمسازي نوجوانان به شرح ذيل است:
1.«آقاي کارگردان» به کارگرداني کارن ميرآقا و تهيه‌کنندگي حوزه هنري سازمان تبليغات اسلامي از تهران
2.«جوانه» به کارگرداني و تهيه‌کنندگي بيتا حقيقي از همدان
3.«هيبت‌لو» به کارگرداني انسيه اسدي شورباخورلو و تهيه‌کنندگي انجمن سينماي جوانان ايران از آباده
4.«مدرسه مي ني» به کارگرداني و تهيه‌کنندگي محمدامين محمدپور از تبريز
5.«گذر زمان» به کارگرداني و تهيه‌کنندگي محمدامين فيروزه ئ از تبريز
6.«پروانگي» به کارگرداني معصومه توتاخانه و تهيه‌کنندگي انجمن سينماي جوانان ايران دفتر مراغه از مراغه
7.«چمدان» به کارگرداني نرگس فضيلتي و تهيه‌کنندگي کانون پرورشي فکري کودکان و نوجوانان از ميبد
8.«بچوگ» به کارگرداني عارفه جعفري و تهيه‌کنندگي کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان از ميبد
9.«کاشي سازي هفت رنگ» به کارگرداني اميرعلي چيت‌ساز و تهيه‌کنندگي آرين چيت‌ساز و کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان از خميني‌شهر
10.«من» به کارگرداني کارن جمال اميدي و تهيه‌کنندگي نواب محمودي از لاهيجان
11.«طغيان» به کارگرداني ماژان کيميايي اسدي و تهيه‌کنندگي انجمن سينماي جوانان ايران از همدان
12.«دخت و لور» به کارگرداني فاطمه زاهداني و تهيه‌کنندگي انجمن سينماي جوانان ايران از بندرعباس
13.«آتنا» به کارگرداني ثمين عالي‌زاده و تهيه‌کنندگي حميدرضا عالي‌زاده از بندرعباس
14.«مرد خميري (تولد) به کارگرداني و تهيه‌کنندگي پارسا محمدي از زنجان
15.«در جستجوي زندگي» به کارگرداني ايليا رمضاني و تهيه‌کنندگي هاله چهله‌زاده و انجمن سينماي جوانان ايران از بوشهر
16.«عاقبت ساده لوحي» به کارگرداني کيارش گلشاهي و تهيه‌کنندگي کارگاه انيميشن از تهران
تعداد نفرات پذيرفته‌ در بخش فيلم نيز به تفکيک استان در ادامه مي‌آيد: تهران 2 نفر، همدان 2 نفر، آباده 1 نفر، تبريز 2 نفر، مراغه 1 نفر، يزد 2 نفر، خميني‌شهر 1 نفر، لاهيجان 1 نفر، بندر عباس 2 نفر، زنجان 1 نفر، بوشهر 1 نفر.
سومين دوره المپياد فيلمسازي نوجوانان، 26 تا 30 مرداد و دو روز زودتر از جشنواره سي و دوم در اصفهان برگزار خواهد شد، سي و دومين جشنواره بين‌المللي فيلم‌هاي کودکان و نوجوانان 28 مرداد تا ? شهريور 98 به دبيرى عليرضا تابش در شهر تاريخي اصفهان برگزار مي‌شود.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.