اعضاء شوراى برنامه ريزى محتوايى المپياد فيلمسازى معرفى شدند

اعضاء شوراى برنامه ريزى محتوايى المپياد فيلمسازى معرفى شدند

عليرضا تابش طى احكامى اعضاء شوراى برنامه ريزى محتوايى المپياد فيلمسازى نوجوانان را منصوب كرد.
به گزارش ستاد اطلاع رسانى سى و دومين جشنواره بين‌المللى فيلم‌هاى كودكان و نوجوانان، عليرضا تابش دبير اين دوره از جشنواره طى احكامى جداگانه 6 عضو شوراى برنامه‌ريزى محتوايى المپياد فيلمسازى نوجوانان را برگزيد.
بنا بر اين احكام سعيد پوراسماعيلي، وحيد گلستان، داود ضامني، محمدرضا کريمي صارمي، سهيلا عسکري و حسين شيخ‌الاسلامي به عنوان اعضاء شوراى برنامه‌ريزى محتوايى المپياد فيلمسازى نوجوانان معرفى شدند.
در متن حكم عليرضا تابش، دبير جشنواره آمده؛
«نظر به سوابق، تجربيات و تخصص سرکارعالي/جنابعالي به موجب اين حکم به عنوان «عضو شوراي برنامه ريزي محتوايي» سومين المپياد فيلمسازي نوجوانان ايران منصوب مي شويد.
اين المپياد رويداد مهمي است که علاوه بر شناسايي، کشف و پرورش تعدادي از نوجوانان خلاق و علاقه مند به سينما در کشور، زمينه انتقال تجربه و ارائه آموزش هاي کاربردي به آنها را فراهم کرده و بستر رويش نسل جديدي از فيلمسازان آينده کشور را فراهم خواهد کرد.
اميد است با توجه به مراتب تعهد و سوابقي که در اين حوزه از سرکارعالي/جنابعالي بر جاي مانده است و با بهره گيري از دانش تخصصي و توانمندي هاي موجود، گام هاي موثري در مسير رشد و اعتلاي سينماي کودک و نوجوان در ايران برداشته و در انجام وظايف محوله مشمول عنايت حضرت حق باشيد.»
سي و دومين جشنواره بين‌المللي فيلم‌هاي کودکان و نوجوانان 28 مرداد تا ? شهريور 98 به دبيرى عليرضا تابش در شهر تاريخي اصفهان برگزار مي‌شود.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.