جدول برنامه و بودجه سال 98 سازمان سينمايي اعلام شد

جدول برنامه و بودجه سال 98 سازمان سينمايي اعلام شد

جدول کلي برنامه و بودجه سال 98 سازمان امور سينمايي و سمعي بصري و مؤسسات مرتبط بر اساس مدل بودجه ريزي عملياتي اعلام شد.
به گزارش روابط عمومي سازمان سينمايي، اين جدول که شامل برنامه و بودجه سال 98 مرکز گسترش سينماي مستند و تجربي، بنياد سينمايي فارابي، موسسه سينما شهر، انجمن سينماي جوانان، خانه سينما و ساير فعاليت ها مي شود با توضيحات ذيل توسط معاونت توسعه مديريت و منابع سازمان سينمايي منتشر مي شود.
1- اين جدول با فرض تخصيص صد در صدي اعتبارات سينما تنظيم شده است. بديهي است رديف هاي جدول زير در صورت کاهش تخصيص اعتبار، تسهيم به نسبت مي شوند. البته در راستاي اجراي سياست «ايران، تهران نيست» اعتبارات استاني در هر شرايط، به صورت صددرصدتأمين خواهد شد تا اختلالي در اجراي فعاليت هاي سينمايي استان ها پديد نيايد.
2- همچنان که ملاحظه مي شود با اجراي سياست کوچک سازي و صرفه جويي، نسبت هزينه پشتيباني به اعتبارات حمايت سينما در سال 98 کاهش چشمگير خواهد داشت. همچنين با جذب مشارکت بخش دولتي و خصوصي و افزايش بهره وري، پيش بيني منابع مالي قابل تحقق نيز افزايش يافته و تلاش مي شود هردو روند ادامه يابد.
3- در راستاي شفافيت و پيش بيني پذيري، دستورالعمل هاي حمايتي براي فعاليت هاي (اقدامات) ستاره دار در خرداد ماه سال جاري، منتشر خواهد شد.
4- تخصيص اعتبارات هر حوزه منوط به انتشار عملکرد مالي و هزينه هاي پشتيباني آن حوزه براي ماه هاي گذشته و انتشار دستور العمل هاي مربوط مي باشد.
5- ماتريس تفاهم نامه هاي استاني نيز در هفته آينده منتشر مي شود.
6- وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي با انتشار اين جدول، از در گرفتن بحث هاي کارشناسي و ارائه طريق توسط صنوف سينمايي، سينماگران، منتقدان، صاحب نظران و روزنامه نگاران استقبال مي کند تا نظرات صائب و ممکن را در اصلاحيه بودجه که در تابستان تنظيم مي شود، لحاظ کند.

مرکز گسترش سينماي مستند و تجربي

انجمن سينماي جوانان ايران

بنياد سينمايي فارابي

موسسه سينما شهر

خانه سينما

ساير فعاليت‌ها

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
-->