بليت‌ سينماها در ماه رمضان، نيم‌بها مي‌شود

بليت‌ سينماها در ماه رمضان، نيم‌بها مي‌شود

غلامرضا فرجي، سخنگوي کارگروه اکران از نيم‌بها شدن بليط سينماها در ماه مبارک رمضان خبر داد.
غلامرضا فرجي (سخنگوي شوراي صنفي نمايش) در گفت‌وگو با خبرنگار ايلنا، با اشاره به جلسه امروز اين شورا گفت: مصوب شد در ماه مبارک رمضان بليت تمامي سينماها تا ساعت 20 شب نيم‌بها و بعد از ساعت 20 به روال عادي بازمي‌گردد. همچنين سينماها مي‌توانند بر اساس جداولي که وزارت ارشاد منتشر کرده بعد از افطار تا سحر به نمايش فيلم‌ها ادامه مي‌دهند.
وي همچنين درباره تعيين رئيس و سخنگوي جديد شورا گفت: با توجه به اينکه همه صنوف نمايندگان خود را معرفي نکرده‌اند، مقرر شد اتنخابات براي تعيين رئيس و سخنگوي شورا هفته آينده برگزار شود و جلسات به روال گذشته ادامه پيدا کند.
وي همچنين ادامه داد: در جلسه امروز قرارداد فيلم سينمايي ايکس لارج بعد از پايان اکران فيلم‌ سينمايي تگزاس در گروه سينمايي ايران، قرارداد فيلم سينمايي نبات در گروه سينمايي زندگي بعد از پايان اکران فيلم‌ سينمايي چهار انگشت، قرارداد اکران فيلم به دنيا آمدن بعد از پايان اکران فيلم پيشوني سفيد3 در سينما فرهنگ، قرارداد اکران فيلم دختر شيطان بعد از پايان اکران به دنيا آمدن در سينما فرهنگ ثبت شد.
فرجي افزود: در اين جلسه از عملکرد مديران و کارکنان سينماهاي کوروش، ايران مال، مگامال، باغ کتاب به دليل حفظ حقوق صاحبان فيلم‌ها در اکران نوروزي تقدير و تشکر شد.

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
-->