اکران فيلم «غلامرضا تختي» براي کمک به هموطنان سيل‌زده

اکران فيلم «غلامرضا تختي» براي کمک به هموطنان سيل‌زده

گردهمايي ورزشکاران و هنرمندان براي کمک به هموطنان سيل‌زده با نمايش فيلم «غلامرضا تختي» به کارگرداني بهرام توکلي در روز چهارشنبه ?? فروردين در پرديس سينمايي بازار بزرگ ايران برگزار مي‌شود.
به گزارش روابط عمومي بنياد سينمايي فارابي، هدف از برگزاري اين مراسم گراميداشت ياد و نام جهان پهلوان تختي که در حرکت جوانمردانه کمک به زلزله‌زدگان بوئين زهرا، «پهلواني» را براي هميشه در ذهن ملت ايران ماندگار کرد، اعلام شده است.
در اين مراسم ورزشکاران و هنرمندان پهلوانانه جمع مي‌شوند تا نشان دهند مَنش جهان پهلوانِ ورزش ايران هنوز زنده است، مَنشي که اين بار براي کمک به سيل‌زدگان به نمايش در مي‌آيد تا بدانيم تختي و مرامش هنوز زنده هستند.
در روزهايي که سيل، خانه و کاشانه تعدادي از هموطنانمان را درنورديده است، مردم، وزرشکاران و هنرمندان به بهانه اکران فيلم «غلامرضا تختي» گردهم مي‌آيند تا با حضور و حمايتشان، قدري از رنج‌هاي هموطنان سيل زده را بکاهند.
اين گردهمايي به همت کميته ملي ورزش و تربيت بدني کميسيون ملي يونسکو، کميته ملي المپيک و کميته ملي پارالمپيک جمهوري اسلامي ايران روز چهارشنبه ?? فروردين ساعت ?? به نشاني: بزرگراه همت، پرديس سينمايي بازار بزرگ ايران برگزار مي‌شود.

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
-->