جشنواره کودکآنلاين موجب تقويت ديدگاه‌هاي انتقادي کودک در فضاي مجازي مي‌شود

جشنواره کودکآنلاين موجب تقويت ديدگاه‌هاي انتقادي کودک در فضاي مجازي مي‌شود

مديرعامل بنياد سينمايي فارابي درباره جشنواره کودک آنلاين گفت: اين جشنواره زمينه آموزش به والدين را فراهم مي‌کند و موجب تقويت ديدگاه‌هاي انتقادي کودک در فضاي مجازي مي‌شود.
به گزارش روابط عمومي بنياد سينمايي فارابي به نقل از مرکز روابط عمومي و اطلاع رساني وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات، سيد جمال هاديان دبير جشنواره کودآنلاين در جلسه شوراي سياستگذاري اين جشنواره اظهار کرد: دبيرخانه جشنواره کودکآنلاين خارج از وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات با همراهي همراه اول تجهيز شده و آغاز به کار کرده است.
وي تصريح کرد: 27 آذرماه آخرين مهلت ثبت نام در اين جشنواره است و تاکنون استقبال خوبي از سوي ايده‌پردازان و فيلمسازان صورت گرفته است.
در ادامه عليرضا تابش مديرعامل بنياد سينمايي فارابي نيزدر اين جلسه با اشاره به وظيفه بنياد سينمايي فارابي اظهار کرد: وظيفه ما حمايت از توليد محتوا در حوزه سينماي کودک و نوجوان است و هر سال در اصفهان جشنواره‌اي در اين خصوص برگزار مي‌شود.
وي با اشاره به برگزاري جشنواره کودکآنلاين خاطرنشان کرد: رويکرد وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات در اين جشنواره ايجاد نگاه تخصصي به شبکه‌هاي اجتماعي است که همين موضوع فرصت مناسبي براي گفتمان‌سازي محسوب مي‌شود و به همين بهانه متخصصان حوزه رسانه مي‌توانند ديدگاه‌شان را در اين زمينه مطرح کنند.
مديرعامل بنياد سينمايي فارابي بيان کرد: برگزاري اين جشنواره زمينه آموزش به والدين را فراهم مي‌کند و موجب تقويت ديدگاه‌هاي انتقادي کودک در فضاي مجازي مي‌شود به طوري که کودکان هر موضوع مطرح شده‌اي را در فضاي مجازي باور نمي‌کنند.
وي به اعضاي اين شورا توصيه کرد تا در هيات داوران افراد خلاق و با استعداد انتخاب شوند.
تابش با تشکر از همراه اول بابت مشارکت در جشنواره کودکآنلاين تصريح کرد: در حال حاضر اپراتورها در کشور بر سر خام فروشي اينترنت با هم رقابت مي‌کنند و در چنين شرايطي همراه اول در حال تلاش براي توليد محتوا و عرضه محتواي بومي است، به نوبه خودم از همراه اول تشکر مي‌کنم که به اين حوزه ورود کرده است و اميدوارم در پخش و عرضه محتواي اين جشنواره موفق عمل کنند.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.