دبير دومين دوره جايزه پژوهش سينمايي سال تعيين شد

دبير دومين دوره جايزه پژوهش سينمايي سال تعيين شد

در راستاي تداوم حرکت سينماي ايران به سمت ارتباط نزديکتر با پژوهش و پژوهشگري، محمود اربابي معاون توسعه فناوري و مطالعات سينمايي سازمان سينمايي و رئيس شوراي سياستگذاري دومين دوره جايزه پژوهش سينمايي سال طي حکمي دکتر احمد ضابطي جهرمي را به عنوان دبير اين جايزه تعيين کرد.
به گزارش روابط عمومي سازمان امور سينمايي و سمعي بصري، در اين حکم آمده است:
«با توجه به جايگاه علمي و تجارب ارزنده جنابعالي در عرصه فعاليت هاي دانشگاهي و سينمايي به موجب اين حکم به عنوان دبير دومين دوره جايزه پژوهش سينمايي سال منصوب مي شويد.
نظر به اهميت و مزيت روز افزون پژوهش، اميد است برگزاري با شکوه اين رويداد علمي پژوهشي، فرصت مغتنمي براي معرفي پژوهش هاي برتر سينمايي و تقويت ارتباط متقابل دست اندرکاران سينماي ايران و مراکز دانشگاهي و پژوهشي و نيز جهت دهي پژوهش هاي سينمايي به سمت حل مسائل کليدي و نيازهاي اصلي سينماي ايران را فراهم نمايد.»
احمد ضابطي جهرمي در سال ???? در جهرم متولد شد. او ليسانس كارگرداني سينما و تلويزيون را در سال ???? از دانشكده‌ي هنرهاي دراماتيک گرفت و در سال ???? مدرک فوق ليسانس خود در رشته‌ي پژوهش هنر را از دانشگاه هنر اخذ کرد و در سال ???? نيز از همان دانشگاه، در رشته‌ي پژوهش هنر در شاخه‌ي هنرهاي دراماتيک، دکتري گرفت. او در حال حاضر استاد تمام‌ دانشگاه صدا و سيماست و در دانشکده‌ي سينما و تئاتر دانشگاه هنر، و دانشکده‌ي هنرهاي زيباي دانشگاه تهران نيز، به‌طور پاره‌وقت، تدريس مي‌کند. از ايشان نوشته‌هاي بسياري به عرصه سينماي کشور ارائه شده است.
شايان ذکر است دوره اول اين جايزه به دبيري دکتر اسماعيل بني اردلان در سال 1396 برگزار شد. و دومين دوره جايزه پژوهش سينمايي سال در آذرماه 1397 همزمان با هفته پژوهش برگزار خواهد شد.

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
-->