حضور آپانديس در بخش رقابتي جشنواره فيلم «وارنا» بلغارستان

حضور آپانديس در بخش رقابتي جشنواره فيلم «وارنا» بلغارستان

فيلم سينمايي آپانديس در بخش رقابتي بيست و ششمين جشنواره بين المللي فيلم وارنا حضور دارد.
به گزارش روابط عمومي بنياد سينمايي فارابي، «آپانديس» ساخته حسين نمازي در بخش مسابقه اصلي در کنار 11 فيلم ديگر از کشورهاي بلژيک، انگليس، بلغارستان، آلمان، فرانسه، ترکيه، روسيه، مجارستان، ايرلند در جشنواره فيلم وارنا به رقابت خواهد پرداخت.
همچنين علاوه بر اين فيلم، «ويلايي‌ها» ساخته منير قيدي، «برگ جان» ساخته ابراهيم مختاري و «مادري» ساخته رقيه توکلي در بخش چشم انداز بيست ‌و ششمين دوره جشنواره بين‌المللي فيلم وارنا – بلغارستان شرکت مي‌کنند.
حضور آثار ايراني در اين رويداد با همکاري رايزني فرهنگي، اداره‌کل همکاري‌هاي فرهنگي و امور ايرانيان خارج از کشور و بنياد سينمايي فارابي انجام مي‌شود.
لانسبرگر از هلند (رييس)، «هلموت شودل» از آلمان، «لوئيز ديگو» از پرتغال، «کاترينا شپيتسا» از روسيه و «کالين استانکولسکو» از روماني هيأت داوران اين دوره از جشنواره وارنا هستند.
فيلم آپانديس اثري اجتماعي است و وقايع روز اجتماع در آن روايت مي شود. فيلم در بيمارستان مي گذرد و از اين لوکيشن خاص که پر از اضطراب و نگراني است به مسايل جامعه اشاره دارد.
آنا نعمتي، اميرعلي دانايي، رضا اکبرپور، پرديس منوچهري، مرجان مومني، محمدعلي کياني، مرتضي علي عباس ميرزايي، صحرا اسدالهي، سيمون سيمونيان و… در اين فيلم به ايفاي نقش پرداخته اند.
بيست‌وششمين جشنواره بين‌المللي فيلم وارنا با عنوان «عشق ديوانگي است» از 2 تا 11 شهريور در مرکز جشنواره‌ها و کنگره‌هاي وارنا برپا خواهد بود.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.