کانون پرورش فکري به المپياد جشنواره فيلم کودکان و نوجوانان راه يافت

کانون پرورش فکري به المپياد جشنواره فيلم کودکان و نوجوانان راه يافت

از ميان 34 اثر ارسال شده از سوي کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان که متقاضي حضور در دومين المپياد فيلمسازي نوجوانان بودند، 9 فيلم به اين بخش از سي و يکمين جشنواره فيلم کودکان و نوجوانان راه يافتند.
به گزارش ستاد خبري المپياد فيلمسازي نوجوانان، کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان 34 فيلم از هنرجويان 9 تا 16 سال اين مرکز را که متقاضي حضور در دومين المپياد فيلمسازي بودند به سي و يکمين جشنواره فيلم کودکان و نوجوانان ارسال کرد که از اين تعداد، 9 فيلم در اين بخش پذيرفته شده اند.
براساس اين گزارش فيلم هاي «رانندگي پر ماجرا بابا» به کارگرداني مبينا قاسميان، «نذري» ساخته زهرا ارشدي کيا، «بز و طوطي» به کارگرداني سيد کيان پاکنژاد، «گبه» ساخته طاها قديريان، «چوب جادويي» به کارگرداني شقايق نصيري، «باور» ساخته اميررضا معلمي، «جاسوس» به کارگرداني فرزانه سادات نير، «دلگشا» ساخته امير مهدي قاسمي و «ماه پيشوني» به کارگرداني ساجده قاسمي به دومين المپياد فيلمسازي نوجوانان راه يافتند.
دومين المپياد فيلمسازي نوجوانان با همراهي انجمن سينماي جوانان ايران و بنياد سينمايي فارابي در سي و يکمين جشنواره فيلم کودکان و نوجوانان برگزار مي شود. اين المپياد در دو بخش «فيلم» و «فيلمنامه» با پذيرش فيلم‌هاي ? دقيقه اي با موضوع آزاد در گروه سني ? تا ?? سال برپا مي شود.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.