پروانه‌هاي زرين سي دوره دوباره جان مي‌گيرند

پروانه‌هاي زرين سي دوره دوباره جان مي‌گيرند

به مناسبت تقارن چهلمين سالگرد پيروي انقلاب اسلامي با آغاز چهارمين دهه از حيات جشنواره بين الملي فيلم‌هاي کودکان و نوجوانان، ?? دوره از اين رويداد بين‌المللي مرور مي‌شوند.
به گزارش ستاد ارتباطات و اطلاع رساني سي و يکمين جشنواره بين‌المللي فيلم‌هاي کودکان و نوجوانان، ?? دوره جشنواره بين‌المللي فيلم‌هاي کودکان و نوجوانان در کتاب ويژه اي که زيرنظر بهمن عبداللهي چاپ مي‌شود، مرور خواهد شد.
اين کتاب علاوه بر مرور تاريخچه جشنواره بين‌المللي فيلم‌هاي کودکان و نوجوانان، جزئيات تغييرات اين رويداد در هر دوره، برگزاري در شهرهاي اصفهان، کرمان، تهران، همدان و بازگشت دوباره به اصفهان را دربرمي گيرد. همچنين شامل ?? يادداشت از ?? سينماگر و فعال سينماي کودک و نوجوان درباره جشنواره و فراز و فرودهاي آن در دوره‌هاي مختلف در حدود ??? صفحه است.
مجموعه اي از عکس هاي کمياب و باکيفيت مطلوب مربوط به جشنواره و پوسترهاي سي دوره گذشته اين رويداد از ديگر بخش هاي کتاب مرور ?? دوره جشنواره بين‌المللي فيلم‌هاي کودکان و نوجوانان است.
در تدوين، تنظيم و چاپ اين اثر مکتوب گروهي متشکل از ?? نفر زيرنظر بهمن عبداللهي و به مديريت هنري مينا سادات حسيني مشارکت داشته اند. همچنين جلد اين کتاب را نجوا عرفاني گرافيست بين‌المللي ايران با طرحي خيال انگيز از رابطه سينماي کودک و جشنواره طراحي کرده است. کتاب ?? دوره جشنواره به صورت تک زبانه منتشر شده و متن انگليسي آن بر سايت جشنواره به نشاني www.icff.ir قرار مي‌گيرد.
سي و يکمين جشنواره بين‌المللي فيلم‌هاي کودکان و نوجوانان به دبيري عليرضا رضاداد ? الي ?? شهريور ?? در شهر اصفهان برگزار مي‌شود.

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
-->