تيزر المپياد فيلمسازي نوجوانان ايران رونمايي شد

تيزر المپياد فيلمسازي نوجوانان ايران رونمايي شد

تيزر دومين المپياد فيلمسازي نوجوانان ايران ساخته سعيد نجاتي رونمايي شد.
به گزارش ستاد خبري المپياد فيلمسازي نوجوانان، تيزر دومين المپياد فيلمسازي نوجوانان ايران که قرار است به عنوان يکي از بخش هاي سي و يکمين جشنواره بين المللي فيلم هاي کودکان و نوجوانان برپا شود، به کارگرداني سعيد نجاتي رونمايي شد.
سعيد نجاتي کارگردان تيزر دومين المپياد فيلمسازي نوجوانان درباره ساخت اين تيزرگفت: با فضاي المپياد فيلمسازي نوجوانان از دوره اول آشنا بودم و در جريان جزئيات برپايي آن نيز قرار داشتم و زماني که پيشنهاد ساخت تيزر را دادند مي دانستم روي چه نقطه اي از ذهن نوجوانان دست بگذارم که مقصود دومين المپياد فيلمسازي را برساند.
وي ادامه داد: هر کارگرداني در چنين موقعيتي به ساخت تيزر با حضور بچه ها فکر مي کند که خب اين امري طبيعي است. اما اينکه نوجوانان بر اساس چه معياري در تيزر حضور داشته باشند سخت است و من سعي کردم کودک و نوجوان امروز که انواع امکانات فيلمسازي را در دست دارد ، نشان دهم و فضايي شاد و مفرح از المپياد فيلمسازي براي آنها ترسيم کنم.
نجاتي در پايان صحبت هاي خود درباره طراحي فضايي جهت کارگرداني نوجوانان در اين تيزر گفت: فيلمسازي براي من زندگي مطلق است و دوست داشتم فضايي که هميشه با آن زندگي کرده ام را براي نوجوانان که علاقمند به اين حوزه هستند توسط خودشان به نمايش بگذارم.
دومين المپياد فيلمسازي نوجوانان با همراهي انجمن سينماي جوانان ايران و بنياد سينمايي فارابي در سي و يکمين جشنواره فيلم کودکان و نوجوانان برگزار مي شود. دومين «المپياد فيلم‌سازي نوجوانان کشور» در دو بخش «فيلم» و «فيلمنامه» با پذيرش فيلم‌هاي ? دقيقه اي با موضوع آزاد است که گروه سني ? تا ?? سال مي توانند در اين بخش از جشنواره فيلم هاي کودکان و نوجوانان شرکت کنند.
علاقه‌مندان پس از ثبت نام در سايت جشنواره، www.iycs.ir مي توانند به ارسال فيلم‌هاي توليد شده خود تا تاريخ 22 مردادماه به دبيرخانه جشنواره به‌آدرس: تهران، ميدان ونک، خيابان گاندي جنوبي، کوچه نوزدهم، پلاک ??، کدپستي: ??????????، دفتر امور جشنواره ها اقدام کنند.

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
-->