آيين نامه بخش «جلوه گاه اميد» منتشر شد

آيين نامه بخش «جلوه گاه اميد» منتشر شد

آيين نامه «جلوه‌گاه اميد» از بخش‌هاي سي و يکمين جشنواره بين المللي فيلم‌هاي کودکان و نوجوان منتشر شد.
به گزارش ستاد ارتباطات و اطلاع رساني سي و يکمين جشنواره بين‌المللي فيلم‌هاي کودکان و نوجوانان، با توجه به اثر بخشي و فرهنگ سازي سينما براي جامعه ايراني و ايجاد تنوع موضوعي در آثار سينماي کودک و نوجوان، بخش «جلوه گاه اميد» به سي و يکمين جشنواره بين‌المللي فيلم هاي کودکان و نوجوانان اضافه شد. همچنين حمايت از سينماي ملي و ترسيم بستري جديد براي فعاليت سازمان ها و نهادهاي خصوصي و دولتي از ديگر اهداف اين بخش است.
در مقررات بخش «جلوه‌گاه اميد» که با مشارکت سازمان هاي دولتي و غيردولتي برگزار مي شود، آمده است:
1- سازمان‌هاي دولتي و خصوصي مي‌توانند ضمن بررسي آثاري که در بخش مسابقه سينماي ايران جشنواره پذيرفته شده اند به فيلم‌هاي منتخب از نگاه خود با توجه به اولويت‌هاي موضوعي سازمان متبوع جوايزي اهدا کنند.
2- هيات داوران هر سازمان مشتمل بر سه نفر از کارشناسان فرهنگي و هنري است که حضور يک نفر از داوران از ميان کارگردانان، بازيگران، تهيه کنندگان، مدرسان و منتقدان سينما يا يکي از مشاغل اصلي فني در سينما با صلاحيت علمي و هنري و دو نفر إز كارشناسان سازمان مذكور خواهد بود.
3- پس از درخواست تقاضا از سوي سازمان ها؛ چگونگي مشارکت از سوي جشنواره بررسي و اعلام خواهد شد. همچنين پس از توافق فرم تکميل شده به همراه معرفي نماينده تام الاختيار، يک نسخه لوح فشرده حاوي آرم سازمان، عکس و رزمه هيات داوران بايد در اسرع وقت به مديريت اين بخش ارائه شود.
4- حداقل ميزان مشارکت هر سازمان مبلغ 70 ميليون ريال است که بين يک يا دو انتخاب خواهند داشت.
5- برنامه بازبيني فيلم‌هاي بخش مسابقه جشنواره از سوي دبيرخانه اين بخش تنظيم و داوران هر سازمان موظف اند در زمانبندي ارائه شده نسبت به تماشا و داوري فيلم‌ها اقدام کنند.
6- در مراسم اهداي جوايز «جلوه‌گاه اميد» که به صورت جداگانه و با حضور مقامات و روساي سازمان ها و نهادها برگزار مي‌شود، نماينده هيات داوران يا بالاترين مقام سازمان براي اهداي جايزه در جايگاه حضور مي يابند و بيانيه هاي هيئت داوران، تنها از طريق روابط عمومي جشنواره در فضاي رسانه‌اي منتشر مي شود.
7- آخرين مهلت درخواست و تکميل فرم تقاضا 30 مردادماه 1397 است و اين تاريخ تمديد نخواهد شد.
8- در صورت به حد نصاب نرسيدن تعداد سازمان‌ها ممکن است اين بخش حذف شود و در اين صورت جوايز تحويل داده شده به دبيرخانه، عودت خواهد شد.
علاقه مندان براي کسب اطلاعات بيشتر مي توانند به سايتhttp://www.icff.ir/31st/pe/ مراجعه کنند.
سي و يکمين جشنواره بين‌المللي فيلم‌هاي کودکان و نوجوانان به دبيري عليرضا رضاداد 8 الي 14 شهريور 97 در شهر اصفهان برگزار مي شود.
لينک دانلود آيين نامه بخش جلوه گاه اميد

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
-->