لوگوي المپياد فيلمسازي نوجوانان ايران رونمايي شد

لوگوي المپياد فيلمسازي نوجوانان ايران رونمايي شد

لوگوي دومين المپياد فيلمسازي نوجوانان ايران با طرحي از ابراهيم حقيقي منتشر شد.
به گزارش روابط عمومي بنياد سينمايي فارابي به نقل از ستاد خبري المپياد فيلمسازي نوجوانان، لوگوي دومين المپياد فيلمسازي نوجوانان ايران که قرار است به عنوان يکي از بخش هاي سي و يکمين جشنواره بين المللي فيلم هاي کودکان و نوجوانان برپا شود، با طرحي از ابراهيم حقيقي رونمايي شد.
ابراهيم حقيقي در توضيحاتي درباره طراحي اين لوگو گفت: مهمترين عنصر لوگو دست کودک و يا نوجواني که يک جوانه سبز را در دست دارد که اين دست با يک کادر قاب شده است و اين کادر نماد سينما است. ترکيب دست، جوانه و کادر نشانه اي از اميد به کودکان و نوجوانان است زيرا کودکان و نوجوانان هستند نسل ها را مي سازند و از جوانه هاي در دست نهال و درخت هاي تنومند و استوار مي سازند به همين دليل براي طراحي لوگوي «المپياد فيلمسازي نوجوانان ايران» بايد به طرحي از سه عنصر دست، جوانه و کادر مي رسيدم.
وي افزود: من به اتفاق بسياري از هم دوره هاي خود که حدود ?? تا ?? سال سن داشتيم از سينماي آزاد شروع کرديم و در کنار ما افراد ديگري بودند که در کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان سينما آموختند که اغلب آنها بعدها از سينماگران مطرح در سطح جهان شدند.
وي در پايان تاکيد کرد: آموزش رکن اصلي ساختن نسل ها است و کودک و نوجوان آينده سازان هر سرزميني هستند که مي توان در وجوه مختلف روي آنها سرمايه گذاري کرد و متاسفانه اين رکن مهم از پرورش نسل هاي پويا و نوانديش مغفول مانده است بنابراين برپايي چنين فضاهايي که آموزش را در برمي گيرد هميشه لازم و اميدوارکننده بوده است.
دومين المپياد فيلمسازي نوجوانان با همراهي انجمن سينماي جوانان ايران و بنياد سينمايي فارابي در سي و يکمين جشنواره فيلم کودکان و نوجوانان برگزار مي شود. دومين «المپياد فيلمسازي نوجوانان کشور» در دو بخش «فيلم» و «فيلمنامه» با پذيرش فيلم‌هاي ? دقيقه اي با موضوع آزاد است که گروه سني ? تا ?? سال مي توانند در اين بخش از جشنواره فيلم هاي کودکان و نوجوانان شرکت کنند.
علاقه‌مندان پس از ثبت نام در سايت جشنواره، www.iycs.ir مي توانند به ارسال فيلم‌هاي توليد شده خود تا تاريخ ?? مردادماه به دبيرخانه جشنواره به‌آدرس تهران، ميدان ونک، خيابان گاندي جنوبي، کوچه نوزدهم، پلاک ??، کدپستي: ??????????، دفتر امور جشنواره ها اقدام کنند. همچنين ثبت ايده فيلمنامه در سايت جشنواره تا ?? مردادماه ميسر است.

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
-->