آزمون ورودي دوره «مطالعات فيلم» در مدرسه ملي سينما برگزار شد / استقبال متقاضيان از نقاط مختلف ايران

آزمون ورودي دوره «مطالعات فيلم» در مدرسه ملي سينما برگزار شد / استقبال متقاضيان از نقاط مختلف ايران

آزمون ورودي دوره آموزش عالي «مطالعات فيلم: نظريه، نقد و تحليل» مدرسه ملي سينماي ايران با حضور متقاضيان اين دوره آموزشي برگزار شد و نتيجه اين آزمون به زودي اعلام خواهد شد.
به گزارش روابط عمومي مدرسه ملي سينما، آزمون ورودي دوره آموزش عالي «مطالعات فيلم: نظريه، نقد و تحليل» مدرسه ملي سينماي ايران روز چهارشنبه 13 تيرماه در محل مدرسه ملي سينماي ايران برگزار شد. اغلب متقاضيان حضور در اين دوره دانش آموخته سينما بودند و از ميان 45 متقاضي، افرادي از شهرهايي چون سنندج، گرگان، شيراز، اصفهان در آزمون ورودي مدرسه ملي سينما شرکت کردند.
طبق برنامه ريزي انجام شده، اسامي پذيرفته شدگان در دوره آموزش عالي «مطالعات فيلم: نظريه، نقد و تحليل» مدرسه ملي سينما، به زودي از طريق روابط عمومي مجموعه جهت تکميل فرآيند ثبت نام اعلام مي شوند.
مدرسه ملي سينماي ايران به منظور ارتقاي فضاي نظريه، تحليل و نقد در سينما در نظر دارد با حضور مدرساني از ميان برجسته‌ترين منتقدان و صاحب‌نظران ملي و بين‌المللي دوره آموزش عالي «مطالعات فيلم: نظريه، نقد و تحليل» را برگزار ‌کند. به اين ترتيب اين دوره آموزش عالي اواخر تيرماه آغاز مي شود و 9 ماه ادامه دارد.
لازم به توضيح است «اصول نقد: مفاهيم و روش‌شناسي»، «نظريه در سينما»، «آسيب‌شناسي نقد در سينماي ايران»، «زيبايي‌شناسي سينماي معاصر ايران و جهان»، «روايت و روايت‌شناسي»، «قصه‌گويي در سنت ايراني»، « مفهوم ژانر»، «ژانر در تاريخ سينما»، «ژانر در تاريخ سينماي ايران» و موضوعات ميان‌رشته‌اي نظير «سينما و روان‌شناسي»، «سينما، سياست و جامعه» و «سينما و فلسفه» از جمله مباحثي هستند که در اين دوره طرح خواهند شد.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.