فيلمبرداري فيلم «قطار آن شب» از نيمه گذشت

فيلمبرداري فيلم «قطار آن شب» از نيمه گذشت

تهيه کننده فيلم «قطار آن شب» که در ژانر کودک و نوجوان در حال ساخت است گفت: فيلمبرداري اين اثر سينمايي از نيمه گذشته است.
به گزارش روابط عمومي بنياد سينمايي فارابي، بهروز رشاد گفت: بيش از 50 درصد از فيلمبرداري فيلم «قطار آن شب» به کارگرداني حميدرضا قطبي انجام شده است.
وي اظهار کرد: هم اکنون فيلمبرداري اين فيلم سينمايي در منطقه شيرگاه ادامه دارد و پيش بيني مي‌کنيم پس از 30 روز، فيلمبرداري اين اثر سينمايي به پايان رسيده و وارد مراحل جلوه‌هاي بصري شود.
اين تهيه کننده سينما با اشاره به اهميت عنصر روياپردازي در ساخت آثار سينماي کودک و نوجوان اظهار اميدواري کرد با همراهي بنياد سينمايي فارابي بخش جلوه‌هاي ويژه بصري فيلم «قطار آن شب» براي مخاطبان قابل قبول باشد.
رشاد با اشاره به اهميت جلوه‌هاي بصري در فيلم‌هاي کودک و نوجوان تاکيد کرد: جلوه‌هاي بصري در فيلم کودک اثرگذار است و زيبايي خاصي به فيلم مي‌دهد و به روياپردازي کمک مي‌کند. در فيلم «قطار آن شب» در بخش‌هايي روايت به صورت انيميشن ارائه مي‌شود. همچنين بخش آتش زدن مزرعه و فرار حيوانات از مرزعه نيز با استفاده از جلوه‌هاي بصري انجام خواهد شد.

وي اظهار اميدواري کرد که «قطار آن شب» در سي و يکمين جشنواره فيلم کودک و نوجوان رونمايي شود.
فيلم سينمايي «قطار آن شب» با همراهي بنياد سينمايي فارابي در مرحله توليد قرار دارد.
افشين هاشمي، سيامک صفري، مريم بوباني، بهناز نادري، بهرام شاکري و بازيگر خردسال آيلين رشيديان در اين اثر سينمايي به ايفاي نقش مي‌پردازند.
عوامل اصلي فيلم عبارتند از : نويسنده: بهروزرشاد و حميدرضا قطبي بر اساس رماني از احمد اکبرپور، تهيه کننده و مجري طرح: بهروز رشاد، کارگردان: حميدرضا قطبي، مدير فيلمبرداري: محمدرسولي، تدوين: حسن حسندوست، طراح صحنه: هومن معصومي، طراح چهره‌پردازي: ناهيد علامي، صدابردار: حسين بشاش، دستيار اول کارگردان و برنامه ريز: واحيک خچوويان، منشي صحنه: هديه نصيري، دستيار تهيه: ميثم صانعي، عکاس: بهروز صادقي، مدير تدارکات: داوود ناظمي، محصول شرکت سينمائي کارن فيلم.

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
-->