همياري اهالي سينما با بيماران «ام اس»

همياري اهالي سينما با بيماران «ام اس»

جمعي از اهالي سينما بيماران ام اس را در تکميل 70 هزار قطعه پازل به منظور ثبت در گينس همياري کردند.
به گزارش روابط عمومي فارابي، انجمن ام اس ايران سوم تير اقدام به تهيه پازل‌هايي کرد تا بيماران ام اس آنها را تکميل کنند و اين اقدام در گينس ثبت شود.
اين انجمن سوم تيرماه تعدادي از اين ميزها را به هنرمندان سينماي ايران اختصاص داد تا در تکميل و مستندسازي جهاني، سينماي ايران هم نمايندگان خود را کنار بيماران مبتلا به ام اس ثبت کند.
بيش از ?? ميز، هر يک واجد يک پازل ???? قطعه‌اي که چيدمان آن ? تا 5 ساعت به صورت تيمي طول مي‌کشيد تهيه و پازل‌ها از سوي بيماران ام اس و هنرمندان تکميل شد. اين بزرگترين پازل است که با موضوع «سمفوني لک‌لک‌ها » با 70 ‌هزار قطعه در فهرست گينس ثبت جهاني مي‌شود.
ساخت بزرگترين پازل «سمفوني لک‌لک‌ها» از سي خرداد تا سوم تير با حضور اقشار مختلف در پرديس مگامال شهرک اکباتان انجام گرفت و بهانه‌اي شد تا مردم دريابند «همه ما در زندگي يک پازليم» که اگر به هم نزديکتر شويم، با انسجام و اميد شکل مي‌گيريم.
امروز در جامعه‌اي زندگي مي‌کنيم که بالغ بر?? هزار نفر مبتلا به ام اس زندگي مي‌کنند و پازل‌ها به همين منظور انتخاب شده است.
همچنين هنوز نمي‌توانيم جلوي اين بيماري بايستيم و از ورودش به زندگي مردم جلوگيري کنيم اما مي‌توانيم به جامعه کمک کنيم تا با ناآگاهي و قضاوت زندگي را براي مبتلايان سخت يا سخت‌تر نکند.
انجمن ام اس با شعار «در کنار هم در برابر ام اس» اقدام به برپايي «سمفوني لک‌لک‌ها» کرد و هنرمنداني همچون ليلي رشيدي، تينا پاکروان، ستاره اسکندري‌، مستانه مهاجر، آزاده اسماعيل خاني، عليرضا شجاع‌نوري، هادي حجازي‌فر، احمد حامد، مجيد مظفري و نيکي مظفري در تکميل و چيدمان پازل ها مشارکت داشتند.
منبع: خبرگزاري ايسنا

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
-->