فيلم‌هاي «فانوس خيال» و «جشنواره جشنواره‌ها» اعلام شدند

فيلم‌هاي «فانوس خيال» و «جشنواره جشنواره‌ها» اعلام شدند

فيلم‌هاي بخش «فانوس خيال» و «جشنواره جشنواره ها» در سي و ششمين جشنواره جهاني فيلم فجر معرفي شدند.
به گزارش ستاد خبري سي و ششمين جشنواره جهاني فيلم فجر، در بخش «فانوس خيال» سي و ششمين جشنواره جهاني فيلم فجر فيلم هاي «ادي» از انگلستان، «جدا افتاده» از بريتانيا، «اين است قانون» از ايتاليا، «خناس» از آذربايجان، «خانم هايد» از فرانسه، «حريف تمريني» از فرانسه، «جبر لاپلاسي» از ايتاليا، «سومين جنايت» از ژاپن و «راهزن مست» از مجارستان به عنوان آثار خارجي انتخاب شده اند.
در اين بخش فيلم هاي ايراني «سرو زير آب» ساخته محمدعلي باشه آهنگر، «مارموز» ساخته کمال تبريزي و «گرگ بازي» ساخته عباس نظام دوست نيز پذيرفته شده و به نمايش در مي آيند.
همچنين ? فيلم بلند سينمايي از ايران براي حضور در بخش «جام جهان نما»ي سي و ششمين جشنواره جهاني فيلم فجر انتخاب شد.
در بخش «جام جهان نما» يا همان «جشنواره جشنواره ها» در کنار آثاري از ديگر کشورها فيلم هاي ايراني «درساژ» ساخته پويا بادکوبه و «راه رفتن روي سيم» ساخته احمدرضا معتمدي پذيرفته شده و به نمايش درمي آيند.
از بين اين آثار برخي اولين نمايش جشنواره اي خود را پيش از اين در ايران داشته اند و برخي ديگر نيز اولين رونمايي خود را در جشنواره هاي خارجي چون برلين تجربه کرده اند.
فيلم هاي خارجي بخش «جشنواره جشنواره ها» عبارتند از: «نوعي خانواده»، «غول»، «مربي زندگي»، «معجزه»، «فراموشي مي‌سرايد»، «روزي روزگاري در نوامبر»، «غرش»، «رستاخيز»، «هرگز ترکم نکن»، «حفار»، «آن سوي واژه ها».
آدرس سايت رسمي جشنواره Fajriff.com و پست الکترونيکي جشنواره Info@Fajriff.com است.
سي و ششمين جشنواره جهاني فيلم فجر ?? تا ?? آوريل ???? (?? فروردين تا ? ارديبهشت ????) به دبيري سيدرضا ميرکريمي در تهران برگزار مي‌شود.

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
-->