معرفي داوران جشنواره جهاني فيلم فجر

معرفي داوران جشنواره جهاني فيلم فجر

داوران بخش هاي مختلف سي‌وششمين جشنواره جهاني فيلم فجر معرفي شدند.
به گزارش ستاد خبري سي و ششمين جشنواره جهاني فيلم فجر، فيلم هاي حاضر در بخش هاي رقابتي سي و ششمين جشنواره جهاني فيلم فجر توسط ?? داور ايراني و خارجي مورد ارزيابي قرار مي گيرند.
اسامي داوران سي و ششمين جشنواره جهاني فيلم فجر به اين شرح است:
داوران بخش بين الملل: يوآنا کوز-کراوزه (فيلمساز) از لهستان، ميلچو مانچفسکي (فيلمساز) از مقدونيه، ديميتريس آتانيتيس (فيلمساز) از يونان، آدور گوپالاکريشنان (فيلمساز) از هند، جيوواني اسپانيولتي (منتقد و مدرس) از ايتاليا، محمود کلاري (فيلمبردار) از ايران و مريلا زارعي (بازيگر) از ايران.
داوران بخش جلوه گاه شرق: عمار جمال (فيلمبردار) از عراق، فرهاد اصلاني (بازيگر) از ايران، سالومه دموريا (بازيگر) از گرجستان، احمد بوياجي اوغلو (منتقد و تهيه کننده) از ترکيه و سوهان پانشا (تهيه کننده) از مالزي.
داوران نتپک: آندرياس اونگربوک (منتقد) از اتريش، رامان چاولا (برنامه ريز جشنواره) از هند، حبيب احمدزاده (نويسنده) از ايران.
داوران بين الاديان: والري دِمارناک (منتقد) از فرانسه، توماس کرول (مدرس) از آلمان و حجت الاسلام و المسلمين محمدرضا زائري (مدرس) از ايران.
آدرس سايت رسمي جشنواره Fajriff.com و پست الکترونيکي جشنواره Info@Fajriff.com است.
سي و ششمين جشنواره جهاني فيلم فجر ?? تا ?? آوريل ???? (?? فروردين تا ? ارديبهشت ????) به دبيري سيدرضا ميرکريمي در تهران برگزار مي‌شود.

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
-->