«زنگ هفتم» در جشنواره جهاني فيلم فجر به صدا درمي‌آيد/ برنامه‌اي ويژه دانش‌آموزان

«زنگ هفتم» در جشنواره جهاني فيلم فجر به صدا درمي‌آيد/ برنامه‌اي ويژه دانش‌آموزان

در سي و ششمين دوره از جشنواره جهاني فيلم فجر بخش جديدي با عنوان «زنگ هفتم» ويژه دانش آموزان در نظر گرفته شد.
به گزارش ستاد خبري سي و ششمين جشنواره جهاني فيلم فجر، بخش «زنگ هفتم» به بخش‌هاي جشنواره جهاني فيلم فجر اضافه شد که در اين بخش هفت فيلم متناسب با سن دانش‌آموزان ايراني به نمايش در مي‌آيد.
فيلم‌هاي اين بخش با مشارکت و همکاري سي و ششمين جشنواره جهاني فيلم فجر، وزارت آموزش و پرورش و شهرداري تهران از تاريخ ?? فروردين لغايت ? ارديبهشت ?? در پرديس‌هاي سينمايي چند نقطه از شهر تهران نمايش داده خواهد شد.
براي بخش «زنگ هفتم» سي و ششمين جشنواره جهاني فيلم فجر هفت فيلم ايراني و خارجي درنظر گرفته شده و مدارس با انجام هماهنگي‌هاي لازم با دبيرخانه جشنواره جهاني فيلم فجر مي‌توانند فرصت استفاده دانش آموزان از اين بخش را فراهم کنند.
همچنين با توجه به برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده خانواده‌ها و علاقه‌مندان به سينما هم مي‌توانند در طرح «زنگ هفتم» شرکت کرده و فيلم‌ها را تماشا کنند.
فيلم‌هاي خارجي حاضر در اين بخش دوبله فارسي هستند تا دانش‌آموزان بتوانند ارتباط بهتري با آنها برقرار کنند. قبل از نمايش هر فيلم نيز يک کارشناس سينما در مورد موضوع و داستان آن براي دانش‌آموزان صحبت خواهد کرد و دانش آموزان با اسلوب اوليه نقد فيلم آشنا مي‌شوند و مي توانند با نگارش و ارسال نقد‌هاي خود به دبيرخانه در رقابت براي دريافت جوايز متعدد بهترين نگارش نقد شرکت کنند .
معرفي جايگاه جشنواره جهاني فيلم فجر در ميان دانش‌آموزان و نوجوانان به عنوان مخاطبان بالقوه اين رويداد، اعتلاي آگاهي‌هاي عمومي و تخصصي دانش‌آموزان از طريق نمايش آثار ارزشمند سينمايي در زمينه‌هاي اخلاقي و تربيتي و همچنين ارتقاء سطح سليقه و تقويت توان تحليل آثار هنري ، از اهداف بخش «زنگ هفتم» سي و ششمين جشنواره جهاني فيلم فجر است.
آدرس سايت رسمي جشنواره Fajriff.com و پست الکترونيکي جشنواره Info@Fajriff.com است.
سي و ششمين جشنواره جهاني فيلم فجر ?? تا ?? آوريل ???? (?? فروردين تا ? ارديبهشت ????) به دبيري سيدرضا ميرکريمي در تهران برگزار مي‌شود.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.