نمايش فيلم ايراني «رُخ ديوانه» در حيدرآباد

نمايش فيلم ايراني «رُخ ديوانه» در حيدرآباد

فيلم سينمايي «رُخ ديوانه» به کارگرداني ابوالحسن داوودي در خانه فرهنگ جمهوري اسلامي ايران در حيدرآباد پاكستان به نمايش گذاشته شد.
به گزارش اداره‌كل روابط عمومي و اطلاع‌رساني سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي، در ادامه برگزاري روزهاي فيلم ايران در پاكستان، فيلم سينمايي «رُخ ديوانه» به کارگرداني ابوالحسن داوودي با حضور علاقمندان به فرهنگ، هنر و سينماي ايران در خانه فرهنگ جمهوري اسلامي ايران در حيدرآباد پاكستان به نمايش گذاشته شد.
احمد عبداله‌پور، وابسته فرهنگي و مسئول خانه فرهنگ ايران در حيدرآباد سند در اين مراسم، گفت: فيلم سينمايي «رُخ ديوانه» روايتگر قصه‌ زندگي شش جوان است که در فيس‌بوک با هم ارتباط برقرار مي‌کنند و اين ارتباط مجازي به يک قرار واقعي منجر مي‌شود.
وي ادامه داد: يکي از بزرگترين ويژگي‌هاي رُخ ديوانه اين است که به مناسبات نسل جديد مي‌پردازد و با يک نگاه اجتماعي و کارشناسانه روابط ميان آن‌ها را تحليل کرده و خيلي آرام از خطوط قرمز عبور مي‌کند.
عبداله‌پور علت اصلي استقبال و اعلام رضايت علاقمندان پاکستاني از اين فيلم را پرداختن به موضوعات روز جوانان و دوبله آن به زبان اردو دانست و ابراز اميدواري كرد براي پاسخگويي به نياز مخاطبان پاکستاني با فراهم شدن شرايط و امکانات لازم، فيلم‌هاي ايراني بيشتري در پاکستان به نمايش گذاشته شود.

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
-->