برپايي بخش «زيتون‌هاي زخمي» با بيش از ?? فيلم در جشنواره جهاني فيلم فجر

برپايي بخش «زيتون‌هاي زخمي» با بيش از ?? فيلم در جشنواره جهاني فيلم فجر

بخش «زيتون‌هاي زخمي» که در دوره پيشين جشنواره جهاني فيلم‌ فجر با رويکرد مقاومت در سوريه برگزار شده بود در اين دوره نيز برگزار خواهد شد.
به گزارش ستاد خبري سي و ششمين جشنواره جهاني فيلم فجر، با توجه به اهميت مسايل منطقه و جهان اسلام، بخش «زيتون‌هاي زخمي» در سي و ششمين جشنواره جهاني فيلم فجر برگزار مي شود و بيش از ?? فيلم را با رويکرد تحولات جهان اسلام به نمايش مي گذارد.
در بخش «زيتون‌هاي زخمي» فيلم‌هاي مستند و داستاني از کشورهاي سوريه، مصر، عراق، لبنان، فلسطين، يمن و ترکيه حضور خواهند داشت که عمده آنها به تحولات منطقه اشاره دارند.
همچنين مهمانان و فيلمسازاني از کشورهاي ذکر شده در اين دوره از جشنواره حضور خواهند داشت.
علاوه بر اين فيلم‌هايي از کشورهاي خارج از منطقه خاورميانه که درگير جنگ و داعش بوده‌اند نيز براي دبيرخانه جشنواره ارسال شده و ايران هم يکي از کشورهاي حاضر در بخش «زيتون‌هاي زخمي» است.
امسال در بخش «زيتون‌هاي زخمي» فراتر از بحران سوريه فيلم‌هايي با موضوعاتي از قبيل فرقه‌گرايي، جنگ يمن و بحران ميانمار نيز حضور دارند.
ديگر ويژگي اين بخش آن است که نگاه متفاوت فيلمسازان ساکن مناطق بحران زده را در کنار نگاه بيروني فيلمسازان کشورهاي ديگر جهان به معرض نمايش مي گذارد.
آدرس سايت رسمي جشنواره Fajriff.com و پست الکترونيکي جشنواره Info@Fajriff.com است.
سي و ششمين جشنواره جهاني فيلم فجر ?? تا ?? آوريل ???? (?? فروردين تا ? ارديبهشت ????) به دبيري سيدرضا ميرکريمي در تهران برگزار مي‌شود.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.