پايان زمان ثبت‌نام فيلم‌ها براي سي‌و‌ششمين جشنواره جهاني فيلم فجر؛ امشب ساعت ??

پايان زمان ثبت‌نام فيلم‌ها براي سي‌و‌ششمين جشنواره جهاني فيلم فجر؛ امشب ساعت ??

سينماگران ايراني تا ساعت ?? شب جمعه ?? اسفند مهلت دارند آثار خود را در سايت سي و ششمين جشنواره جهاني فيلم فجر ثبت نام کنند.
به گزارش ستاد خبري سي و ششمين جشنواره جهاني فيلم فجر، با توجه به پايان رسيدن مهلت ثبت‌نام فيلم‌هاي ايراني در سي و ششمين جشنواره جهاني فيلم فجر، صاحبان فيلم‌ها تا ساعت ?? شب جمعه ?? اسفند مي‌توانند با ورود به سايت جشنواره فرم ثبت نام را تکميل کنند.
دبيرخانه جشنواره تاکيد کرده است اين مهلت تمديد نمي‌شود و تنها آثاري امکان ورود به اين رقابت سينمايي را دارند که در مهلت اعلام شده فرم ثبت نام را پر کرده و کد رهگيري خود را از طريق آدرس ايميل شان دريافت کرده باشند.
همچنين فيلمسازان لازم است آثار خود را تا ?? اسفندماه به دبيرخانه تحويل دهند.
فرم تقاضاي شرکت در جشنواره مي‌بايست توسط تهيه‌کننده (تهيه‌کنندگان) يا پخش‌کننده قانوني فيلم تکميل شود. فيلم‌هايي که در دوره قبلي اين جشنواره ثبت‌نام کرده‌اند، امکان ثبت‌نام مجدد ندارند.
فيلم‌هاي بلند (داستاني، مستند، انيميشن) با حداقل مدت زمان ?? دقيقه (ساخته‌شده به قصد نمايش سينمايي) و فيلم‌هاي کوتاه (داستاني، مستند، انيميشن) با حداکثر مدت زمان ?? دقيقه در جشنواره پذيرفته مي شوند.
هر فيلم ثبت‌نام‌شده در بخش مسابقه جشنواره مي‌تواند براي همه بخش‌ها در نظر گرفته شود، مگر آن‌که متقاضي درخواستي غير از اين را در فرم ثبت‌نام قيد کرده باشد.
فرم تقاضاي ثبت‌نام که در زمان مقرر به صورت برخط (آن‌لاين) تکميل و کد ره‌گيري در آن قيد شده است، مي‌بايست از سايت جشنواره چاپ و توسط تهيه‌کننده يا پخش‌کننده قانوني فيلم امضا شود و به همراه نسخه بازبيني پيش از اتمام مهلت مقرر به دفتر جشنواره برسد.
در صورت انتخاب فيلم، اعلام انصراف امکان‌پذير نخواهد بود. نسخه قابل قبول براي بازبيني لينک‌هاي قابل دانلود، DVD و Blu-ray است.
دفتر سي ‌و ششمين جشنواره جهاني فيلم فجر براي تحويل فيلم ها تهران، خيابان وليعصر، نرسيده به توانير، نبش کوچه احتشام، شماره ????، کد پستي ?????-????? است.
آدرس سايت رسمي جشنواره Fajriff.com و پست الکترونيکي جشنواره Info@Fajriff.com است.
سي و ششمين جشنواره جهاني فيلم فجر ?? تا ?? آوريل ???? (?? فروردين تا ? ارديبهشت ????) به دبيري سيدرضا ميرکريمي در تهران برگزار مي‌شود.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.