مهلت ثبت‌نام اهالي رسانه و منتقدان در جشنواره جهاني فيلم فجر تمديد شد

مهلت ثبت‌نام اهالي رسانه و منتقدان در جشنواره جهاني فيلم فجر تمديد شد

ثبت‌نام اهالي رسانه، منتقدان آزاد و اعضاي انجمن منتقدان و نويسندگان سينماي ايران براي حضور در سي و ششمين جشنواره جهاني فيلم فجر تا يکشنبه ?? اسفندماه تمديد شد.
به گزارش ستاد خبري سي‌و‌ششمين جشنواره جهاني فيلم فجر، ثبت نام اهالي رسانه، منتقدان آزاد و اعضاي انجمن منتقدان و نويسندگان سينماي ايران براي حضور در سي و ششمين جشنواره جهاني فيلم فجر که از دوشنبه سي‌ام بهمن‌ماه آغاز شده بود و به مدت ?? روز ادامه داشت، تا بيستم اسفندماه تمديد شد.
?? اسفندماه آخرين فرصت براي ثبت‌نام اهالي رسانه و اعضاي انجمن منتقدان و نويسندگان سينماي ايران است و اين مهلت تمديد نخواهد شد.
ثبت‌ درخواست براي دريافت کارت حضور در جشنواره جهاني فيلم فجر تنها از طريق سايت www.fajriff.com صورت مي‌گيرد و درخواست‌هاي حضوري پذيرفته نمي‌شود.
اهالي رسانه و منتقدان آزاد ضمن تکميل اطلاعات شخصي لازم است معرفي نامه‌اي از سوي رسانه مبتوع خود در سايت ارايه و حداقل يک نمونه مطلب خود را درباره سي و پنجمين جشنواره جهاني فيلم فجر و آثار حاضر در آن بارگذاري کنند.
اعضاي انجمن منتقدان و نويسندگان سينماي ايران که قصد دارند مستقل و بدون حضور در ليست اسامي رسانه‌ها در جشنواره حضور داشته باشند، لازم است تصوير کارت معتبر عضويت انجمن و همچنين حداقل يک نمونه مطلب خود را درباره سي و پنجمين جشنواره جهاني فيلم فجر و آثار حاضر در آن که در طول يک سال گذشته منتشر شده در سامانه بارگذاري کنند.
اين فراخوان تمام رسانه‌ها اعم از راديو، تلويزيون، برنامه‌هاي اينترنتي(iptv)، خبرگزاري‌ها، سايت‌هاي تخصصي، روزنامه‌ها، مجلات تخصصي و همچنين رسانه‌هاي خارجي مقيم ايران را شامل مي‌شود.
آدرس سايت رسمي جشنواره Fajriff.com و پست الکترونيکي جشنواره Info@Fajriff.com است.
سي و ششمين جشنواره جهاني فيلم فجر ?? تا ?? آوريل ???? (?? فروردين تا ? ارديبهشت ????) به دبيري سيدرضا ميرکريمي در تهران برگزار مي‌شود.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.