نامزدهاي سي‌وششمين جشنواره فيلم فجر معرفي شدند

نامزدهاي سي‌وششمين جشنواره فيلم فجر معرفي شدند

نشست رسانه‌اي اعلام نامزدهاي سي‌وششمين جشنواره فيلم فجر با حضور «رسول صدرعاملي»، «فرشته طائرپور»، «محمدرضا فروتن»، «خسرو دهقان»، «حسن خجسته»، «کمال تبريزي» و «بهرام بدخشاني» هيات داوران اين دوره جشنواره و اهالي رسانه‌هاي گروهي امشب شنبه بيست‌ويکم بهمن‌ماه در سالن‌ نشست‌هاي پرديس سينما گالري ملت برگزار شد و نامزدهاي جشنواره فجر36 معرفي شدند.
مسعود نجفي مدير روابط عمومي جشنواره فيلم فجر در ابتداي نشست به هيات داوران خير مقدم گفت. او از اهالي رسانه، عکاسان و ‌تصويربرداران براي پوشش خبري روزهاي جشنواره تشکر و بابت کاستي‌ها عذرخواهي کرد. نجفي همچنين از محمود گبرلو براي اداره نشست‌ها طي روزهاي برپايي جشنواره تشکر کرد و از حضار خواست گبرلو را تشويق کنند.
مدير روابط عمومي جشنواره فيلم فجر ادامه داد: حضور هيات داوران پس از جمع بندي اسامي نامزدها ميان اصحاب رسانه در جشنواره فيلم فجر، براي اولين بار است که اتفاق مي‌افتد.
در ادامه هر يک از اعضاي هيات داوران اسامي نامزدهاي بخش‌هاي مختلف جشنواره را اعلام کردند.
نشست اعلام نامزدهاي سي و ششمين جشنواره فيلم فجر از شبکه خبر روي آنتن رفت.
فرشته طائرپور در پايان نشست اعلام نامزدها در واکنش به نظر اهالي رسانه درباره نامزد نشدن برخي از هنرمندان در فهرست نامزدها، گفت: شما از کانديدهاي ما با خبر شديم و ما از آراي شما. اين انتخاب‌هايي بين آثار امسال بود و اميدوارم سال خوبي براي سينماي ايران باشد. ما قرار نيست هم‌رأي باشيم اما قرار است به آراي يکديگر احترام بگذاريم.

نامزدهاي بخش‌هاي مختلف سي و ششمين جشنواره فيلم فجر:

نامزدهاي بهترين جلوه‌هاي بصري
1- بمب (محمد لطفعلي)
2- به وقت شام (سيدهادي اسلامي)
3- تنگه ابوقريب (حسن ايزدي، جواد مطوري، محمد برادران، محسن خيرآبادي)
4- چهارراه استانبول (فريد ناصر فصيحي)
5- سرو زير آب (محمد خاکزاد)
6- لاتاري و ماهورا (سينا قويدل)

نامزدهاي بهترين جلوه‌هاي ويژه ميداني
1- بمب (عباس شوقي)
2- به وقت شام (محسن روزبهاني)
3- تنگه ابوقريب (محسن روزبهاني)
4- سرو زير آب (محسن روزبهاني)
5- ماهورا (حميد رسوليان)

نامزدهاي بهترين چهره‌پردازي
1- تنگه ابوقريب (سعيد ملکان)
2- چهارراه استانبول (عباس عباسي)
3- دارکوب (فاطمه کمالي، زهرا کمالي)
4- شعله‌ور (مهرداد ميرکياني)
5- کاميون (بابک اسکندري)

نامزدهاي بهترين طراحي لباس
1- بمب (سارا خالدي‌زاده)
2- خجالت نکش (رعنا اميني)
3- سوء تفاهم (سارا سميعي)
4- شعله‌ور (سوسن نوروزي)
5- مغزهاي کوچک زنگ‌زده (مارال جيراني)

نامزدهاي بهترين طراحي صحنه
1- بمب (محسن شاه‌ابراهيمي)
2- تنگه ابوقريب (محمدرضا شجاعي)
3- دارکوب (آيدين ظريف)
4- سرو زير آب (عباس بلوندي)
5- سوء تفاهم (کيوان مقدم)

نامزدهاي بهترين صدابردار
1- بمب (ايرج شهزادي)
2- به وقت شام (طاهر پيشوايي)
3- تنگه ابوقريب (رشيد دانشمند)
4- سوء تفاهم (مهران ملکوتي)
5- مغزهاي کوچک زنگ‌زده (مهران ملکوتي)

نامزدهاي بهترين صداگذار
1- امپراطور جهنم (بهمن بني‌اردلان)
2- به وقت شام (عليرضا علويان)
3- تنگه ابوقريب (اميرحسين قاسمي)
4- شعله‌ور (امين شريفي، بابک شکيبا)
5- مغزهاي کوچک زنگ‌زده (عليرضا علويان)

نامزدهاي بهترين موسيقي متن
1- به وقت شام (کارن همايونفر)
2- بمب (الني کاريندرو)
3- تنگه ابوقريب (حامد ثابت)
4- دارکوب (بهزاد عبدي)
5- شعله‌ور (سهراب پورناظري)
6- عرق سرد (کارن همايونفر)

نامزدهاي بهترين تدوين
1- به وقت شام (مهرداد خوشبخت)
2- دارکوب (فرامرز هوتهم)
3- عرق سرد (بهرام دهقاني، محمد نجاريان)
4- کاميون (مصطفي خرقه‌پوش)
5- مغزهاي کوچک زنگ‌زده (مهدي سعدي)

نامزدهاي بهترين فيلمبرداري
1- بمب (محمود کلاري)
2- تنگه ابوقريب (حميد خضوعي ابيانه)
3- سرو زير آب (عليرضا زرين‌دست)
4- عرق سرد (فرشاد محمدي)
5- مغزهاي کوچک‌ زنگ‌زده (پيمان شادمانفر)

نامزدهاي بهترين نقش مکمل مرد
1- پژمان جمشيدي براي فيلم سوء تفاهم
2- جمشيد هاشم‌پور براي فيلم دارکوب
3- سيامک انصاري براي فيلم بمب
4- فرهاد اصلاني براي فيلم مغزهاي کوچک زنگ‌زده
5- مسعود کرامتي براي فيلم چهارراه استانبول
6- نويد پورفرج براي فيلم مغزهاي کوچک‌ زنگ‌زده

نامزدهاي بهترين نقش مکمل زن
1- سحر دولتشاهي براي فيلم‌هاي عرق سرد، چهارراه استانبول
2- ليلي رشيدي براي فيلم عرق سرد
3- نگار عابدي براي فيلم دارکوب
4- هدي زين‌العابدين براي فيلم‌ عرق سرد

نامزدهاي بهترين نقش اول مرد
1- امير جديدي براي فيلم‌هاي تنگه ابوقريب، عرق سرد
2- امين حيايي براي فيلم شعله‌ور
3- بابک حميديان براي فيلم سرو زير آب
4- رضا عطاران براي فيلم مصادره
5- سعيد آقاخاني براي فيلم کاميون
6- نويد محمدزاده براي فيلم مغزهاي کوچک زنگ‌زده

نامزدهاي بهترين نقش اول زن
1- باران کوثري براي فيلم عرق سرد
2- سارا بهرامي براي فيلم دارکوب
3- شبنم مقدمي براي فيلم خجالت نکش
4- ماهور الوند براي فيلم چهارراه استانبول
5- مهناز افشار براي فيلم دارکوب
6- هانيه توسلي براي فيلم سوء تفاهم

نامزدهاي بهترين فيلمنامه
1- بمب (پيمان معادي)
2- سرو زير آب (محمدعلي باشه آهنگر، حامد باشه آهنگر)
3- شعله‌ور (هادي مقدم‌دوست، حميد نعمت‌اله)
4- کاميون (کامبوزيا پرتوي)
5- مغزهاي کوچک زنگ‌زده (هومن سيدي)

نامزدهاي بهترين کارگرداني
1- به وقت شام به کارگرداني ابراهيم حاتمي‌کيا
2- تنگه ابوقريب به کارگرداني بهرام توکلي
3- دارکوب به کارگرداني بهروز شعيبي
4- سرو زير آب به کارگرداني محمدعلي باشه آهنگر
5- کاميون به کارگرداني کامبوزيا پرتوي
6- مغزهاي کوچک زنگ‌زده به کارگرداني هومن سيدي

نامزدهاي بهترين فيلم
1- بمب به تهيه‌کنندگي پيمان معادي و احسان رسول‌اف
2- به وقت شام به تهيه‌کنندگي محمد خزاعي
3- تنگه ابوقريب به تهيه‌کنندگي سعيد ملکان
4- دارکوب به تهيه‌کنندگي سيدمحمود رضوي
5- سرو زير آب به تهيه‌کنندگي سيدحامد حسيني
6- کاميون به تهيه‌کنندگي کامبوزيا پرتوي
7- مغزهاي کوچک زنگ‌زده به تهيه‌کنندگي سعيد سعدي

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
-->