دستمايه‌هاي اميد درکشور بي‌شمار است

دستمايه‌هاي اميد درکشور بي‌شمار است

در پي ديدار جمعي از مستندسازان جوان با رهبر انقلاب، حضرت آيت‌الله خامنه‌اي در پيامي خطاب به مستندسازان جوان، ? نکته را به اين جوانان توصيه کردند.
به گزارش روابط عمومي بنياد سينمايي فارابي، در پي ديدار شيرين جمعي از مستندسازان جوان با رهبر انقلاب در تاريخ ?? دي ماه ??، حضرت آيت‌الله خامنه‌اي فرداي آن روز در پيامي خطاب به مستندسازان جوان، ? نکته را به اين جوانان توصيه کردند.
متن پيام رهبر معظم انقلاب به اين شرح است:
بسمه تعالي
جوانان عزيز مستندساز!
در پي جلسه‌ي شيرين ديشب، اين نکته‌ها را در ياد نگه‌ داريد:
?.جهت انقلابي را با دقّت تمام حفظ کنيد. بازي‌هاي تکنيکي و شهرت حرفه‌اي، بر صفا و درستکاريِ انقلابيِ کار، غلبه نکند. با سرِ افراشته، زبان و عمل، نشان دهيد که مؤمن انقلابي‌ايد.
?.جنگ نرم دشمن، برپايه‌ي دروغ و تحريف و شايعه و سانسور و بايکوت بنا شده است؛ هنر شما ميتواند با سند، کار دشمن را بي اثر کند. تاريخ چهل‌ساله‌، لبريز از سندها بر حقّانيّت جمهوري اسلامي و کج‌روي و گمراهي دشمنان است.
?.يک هدف اساسي دشمن، ترويج بدبيني و نوميدي است؛ دستمايه‌هاي اميد درکشور بي‌شمار است. هنر شما قادر است با استناد به واقعيّات، سرچشمه‌ي اميد و شوق و حرکت باشد.
?.مستند انتقادي، مفيد و لازم است. لحن اثر بايد ناصحانه و چاره‌جويانه باشد. در انتقاد، لحن خصمانه و يأس‌آلود و هرج‌ومرج‌طلبانه، فايده‌ي آن را تبديل به زيان ميکند. زبان طنز به رسايي و سودمندي اثر کمک ميکند.
?.رضاي خداي را در کارها در نظر بگيريد و از او کمک بخواهيد.
والسّلام عليکم و رحمةاللّهامتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.