آغاز اکران «بيدار شو آرزو» در هنر و تجربه

آغاز اکران «بيدار شو آرزو» در هنر و تجربه

فيلم سينمايي «بيدار شو آرزو» با موضوع زلزله بم ساخته کيانوش عياري از 25 آذر اکران خود را در سينماهاي هنر و تجربه آغاز خواهد کرد.
به گزارش روابط عمومي بنياد سينمايي فارابي، «بيدار شو آرزو» که در سال 1383 با موضوع زلزله مهيب در شهر بم توليد شده تاکنون فرصت اکران پيدا نکرده است و طبق برنامه‌ريزي‌هاي صورت گرفته با مشارکت بنياد سينمايي فارابي از روز شنبه 25 آذر در سينماهاي «هنر و تجربه» اکران خود را آغاز مي کند.
بهناز جعفري، مهران رجبي،‌ مهدي جعفري، محمدحسين اکبري، احسان رضواني،‌سحر سالاري و زينب زماني بازيگران فيلم سينمايي «بيدار شو آرزو» هستند.
همچنين مراسم افتتاحيه فيلم سينمايي «بيدار شو آرزو» نيز روز شنبه 25 آذر با حضور چهره‌هاي فرهنگي و هنري در موزه سينما برگزار خواهد شد.
فيلم «بيدارشو آرزو» داستان آموزگار جوان روستايي در حاشيه شهر بم را روايت مي‌کند که پس از بيرون آمدن از زير آوار پي مي‌برد همکارش جان سپرده است، او به سوي شهر راه مي‌افتد تا براي اهالي کمک بياورد، ‌اما با رسيدن به شهر ناباورانه درمي‌يابد که فاجعه اصلي در آنجا روي داده و از هر گوشه و کناري فرياد شيون و زاري و درخواست کمک بلند است؛ وي در بيمارستان ويران و پر از مجروح و کشته به روحاني برمي‌خورد و به توصيه و راهنمايي او به گورستان شهر رفته و به کار غسل دادن زن‌ها و دفن آن‌ها مي‌پردازد. مردي زنداني که در اثر ويراني زندان خود را به شهر رسانده، براي غسل دادن زن، مادر و فرزندش «آرزو» از او کمک مي‌خواهد.
ساير عوامل فيلم عبارتند از: نويسنده، تهيه کننده و کارگردان: کيانوش عياري، موسيقي: اميد رئيس دانا، مدير فيلمبرداري: منصور آذرگل، تدوين: کيانوش عياري.
منبع: گروه هنر و تجربه

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
-->