اميدوارم سال جديد، سال تحول احوال سينما باشد

اميدوارم سال جديد، سال تحول احوال سينما باشد

به گزارش روابط عمومي جشنواره فيلم فجر، معاون وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي و رئيس سازمان سينمايي در رونمايي پوستر سي و ششمين جشنواره فيلم فجر اظهار داشت: سال ديگري از فعاليت‌هاي سينمايي را با رونمايي از پوستر سي و ششمين جشنواره فيلم فجر و آغاز به کار هيات انتخاب اين دوره از جشنواره آغاز مي‌کنيم. سينما به عنوان تحول‌گر عصر حاضر مطرح است و سينماي ايران بايد پشتوانه غني و عظيمي داشته باشد که در جهان نماينده خوبي براي نشر فرهنگي و چشم‌اندازي براي دنياي آتي باشد. از سرزميني نظير ايران انتظار دور و ديري نيست که سينماگرانش بتوانند اين نشر فرهنگ و آگاهي‌ و دانش را براساس نيازهاي بشر امروز نمايندگي کنند..
او در ادامه اظهار داشت: ما وظيفه خود مي‌دانيم که زمينه دست‌يابي به اين آگاهي و تحول را فراهم کنيم و مثل هميشه دست نيازمان به سوي هنرمندان است تا با درک اين نياز در راستاي تحول بشري اقدام کنند.
ساعتي پيش با حضور محمد مهدي حيدريان رئيس سازمان سينمايي، ابراهيم داروغه‌زاده دبير جشنواره، اعضاي شوراي سياستگذاري و هيأت انتخاب سي‌وششمين جشنواره فيلم فجر، پوستر اين دوره از جشنواره با طراحي حميدرضا بيدقي رونمايي شد و در ادامه با اعطاي احکام اعضاي هيأت انتخاب بخش سوداي سيمرغ اين هيأت آغاز به کار کرد.

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
-->