رونمايي از نخستين آنونس انيميشن سينمايي «فيلشاه»

رونمايي از نخستين آنونس انيميشن سينمايي «فيلشاه»

همزمان با اتمام مراحل نهايي توليد انيميشن سينمايي «فيلشاه»، آنونس رسمي انيميشن تازه گروه «هنرپويا» رونمايي شد.
به گزارش روابط عمومي بنياد سينمايي فارابي به نقل از گروه هنر پويا، «فيلشاه» به کارگرداني هادي محمديان و تهيه کنندگي حامد جعفري، انيميشني پرکاراکتر است که در توليد آن بيش از ??? نفر مشارکت داشته‌اند. مراحل پس از توليد اين انيميشن به تازگي به اتمام رسيده و طبق برنامه ريزي هاي انجام شده نخستين نمايش رسمي «فيلشاه» در سي و ششمين جشنواره ملي فيلم فجر خواهد بود.
داستان «فيلشاه» در جنگلي در آفريقا رقم مي‌خورد. رئيس گله فيل‌ها صاحب فرزندي مي ‌شود که همه انتظار دارند جانشين رئيس گله باشد، اما برخلاف تصور همه «شادفيل» بسيار دست و پا چلفتي است و هيکل گنده‌اش هميشه سبب تخريب و خرابکاري مي ‌شود.
«فيلشاه» به عنوان محصول جديد گروه «هنرپويا» با سرمايه گذاري اين گروه به عنوان يک کمپاني خصوصي، بنياد سينمايي فارابي و موسسه تصويرشهر توليد شده است.
گروه «هنرپويا» اولين کنسرسيوم فرهنگي هنري شکل گرفته در بخش خصوصي است که توسط موسسات فرهنگي هنري هفت سنگ و سلوک افلاکيان با شعار \"فرزندانتان را آسوده خاطر به سينما بياوريد\" پايه گذاري شده است.
شايان ذکر است اين گروه در اولين اقدام مشترک انيميشن سينمايي «شاهزاده روم» را در سال 1394 با همين شعار در سينماهاي کشور عرضه کرد و توانست با فروش 5 ميليارد توماني، عنوان سومين فيلم پربيننده سال 94 را از آن خود سازد.

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
-->