رونمايي فيلم «پينوکيو، عمو سردار و رييسعلي» در بوشهر

رونمايي فيلم  «پينوکيو، عمو سردار و رييسعلي» در بوشهر

اکران افتتاحيه فيلم سينمايي «پينوکيو، عمو سردار و رييسعلي» شامگاه پنجشنبه ? آذربا حضور جمعي از سينماگران ،اهالي رسانه ومردم بوشهر درسينما بهمن بوشهر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي بنياد سينمايي فارابي به نقل از روابط عمومي فيلم، سيدرضا صافي کار گردان فيلم فيلم پينو کيو ،عمو سردار و رئيسعلي پيش از نمايش فيلم طي سخناني گفت: امروز مفتخرم که دو حس خوب دارم. حرمت اين احساس را نگه مي دارم و‌لب به گلايه باز نمي‌کنم که چه تلخي‌ها و سختي‌ها و بي مهري‌هايي بر ما گذشت. از سوي کساني که انتظار مهرباني از سوي آنان داشتيم.
وي افزود: اولين حس خوبم به نهالي باز مي‌گردد که سه سال گذشته به همراه عوامل فيلم کاشتيم و بعد از مرارت‌هاي بسيار ‌امروز شاهد به ثمر رسيدن آن هستيم. دومين احساسم‌ به حضور مهمانان عزيزي برمي‌گردد که هريک وزنه‌هايي مهم در سينماي کودک هستند. همه جا رسم است بزرگان ‌ادب دعوت به شهرستان‌ها شده و از آن‌ها تجليل مي‌شود. اما مهمانان ما‌ امروز هزاران کيلومتر براي تشويق هنرمندان بوشهري به اينجا آمده‌اند.

اين کارگردان ادامه‌داد: فيلمسازي کار گروهي و نتيجه تلاش‌هاي آن هاست. يادم است اوايل دهه ?? برنامه «آسمون و ريسمون» تلويزيون را بسيار دوست داشتم و وقتي تمام شد افسرده شدم و براي آن متني شبيه متن کتاب ديني‌مان نوشتم و در کلاس خواندم و معلمم من را تنبيه کرد. سال‌ها گذشت و فهميدم بين رسالت پيامبري و هنرمندي نقطه پيوندي است و آن تلاش براي تربيت انسان‌هايي بهتر ‌است.
وي ادامه داد: اگر کساني ما‌ را حمايت نمي‌کردند، شرايط امروز فيلم ما معلوم ‌نبود. نظير شوراي شهر بوشهر، استانداري، شهرداري، اداره کل بنادر و دريانوردي که عليرغم اين که تعريف قانوني براي کار فرهنگي ندارد، تمام قد به ما کمک کردند.
مرضيه برومند نيز طي سخناني گفت: فيلم «پينوکيو عمو سردار و رييسعلي» نام جالبي دارد. من اين فيلم را در جشنواره فيلم نوجوانان همدان ديدم ‌و لذت بردم. آينده سينماي نوجوان بايد از اين مسير بگذرد. خوشحالم که اين فيلم در شهر ديگري ساخته شده و اميدوارم مسئولان کمک کنند تا اين‌روند ادامه دار باشد و همه‌ از اين الگوي خوب پيروي کنند.
وي همچنين از مردم بوشهر خواست تا از اين فيلم در زمان اکران حمايت کنند.

ناصر عنصري تهيه کننده فيلم نيز با تشکر از مردم بوشهر و مديران اداره کل بنادر و دريانوردي استان بوشهر گفت‌: اميدوارم مسئولان حمايت کنند تا سينماگران بتوانند‌از استعدادهاي خوب در شهرهاي ديگر در حوزه فيلمسازي استفاده کنند.
در ادامه مراسم تقديرنامه‌اي از سوي عوامل فيلم به محمد مهدي بنشاري مديرکل بنادر و دريانوردي استان بوشهر اهدا شد.
همچنين با حضور سينماگران و با اهداي لوح تقدير از عوامل و سازندگان فيلم پينوکيو عمو سردار و رئيسعلي تقدير شد.
در اين مراسم که با استقبال خوب مردم بوشهر همراه شده بود سيدرضا صافي، نويسنده و کارگردان، ناصر عنصري تهيه کننده، مريم رنجبر نويسنده، سعيد خاني مدير شرکت پخش فيلم نسيم صبا، منوچهر شاهسواري مديرعامل خانه سينما، فرشته طائرپور تهيه کننده، ابراهيم فروزش، مرضيه برومند، ايرج طهماسب، مجيد مظفري، فاطمه گودرزي، اميرحسين صديق و جمعي از اهالي رسانه حضور داشتند.

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
-->