«فيلشاه» راهي جشنواره فجر شد/ منتظر يک انيميشن متفاوت باشيد

«فيلشاه» راهي جشنواره فجر شد/ منتظر يک انيميشن متفاوت باشيد

به گفته حامد جعفري تهيه کننده «فيلشاه»، اين اثر فرم حضور در سي و ششمين جشنواره ملي فيلم فجر را پر کرده است.
به گزارش روابط عمومي بنياد سينمايي فارابي، حامد جعفري رييس هيات مديره گروه «هنر پويا» و تهيه‌کننده انيميشن سينمايي «فيلشاه» به کارگرداني هادي محمديان در گفت‌وگو با خبرنگار مهر درباره آخرين وضعيت توليد اين انيميشن گفت: بخشي از مراحل رندرينگ انيميشن سينمايي «فيلشاه» در اوکراين و بخش ديگر آن هم در داخل کشور و در مرکز رندرينگ سازمان سراج انجام شده است و به زودي نسخه نهايي اين انيميشن آماده نمايش مي شود.
جعفري درباره حضور اين انيميشن در سي و ششمين جشنواره ملي فيلم فجر بيان کرد: با توجه به پروداکشن خاص اين اثر و تفاوت هاي قابل توجه نسبت به اثر پيشين گروه «هنر پويا» با عنوان «شاهزاده روم»، جمع بندي تيم بر اين بود تا با تعويق زمان اکران «فيلشاه» اولين نمايش اين انيميشن را در جشنواره سي و ششم فيلم فجر تجربه کنيم لذا فرم حضور در جشنواره پر شده است.
تهيه کننده «فيلشاه» در پايان با ابراز اميدواري از توجه بيشتر جشنواره فيلم فجر به آثار انيميشن بيان کرد: ما گمان مي کنيم «فيلشاه» در حيطه انيميشن گامي رو به جلو است و اين وعده را به مخاطبان خود مي‌دهيم که با اثري متفاوت که پيشرفت هاي مهمي در حيطه فني و محتوايي داشته است رو به رو مي شوند.
داستان «فيلشاه» در جنگلي در آفريقا رقم مي‌خورد. رييس گله فيل‌ها صاحب فرزندي مي ‌شود که همه انتظار دارند جانشين رييس گله باشد، اما برخلاف تصور همه شخصيت شادفيل بسيار دست و پا چلفتي است و هيکل گنده‌اش هميشه سبب تخريب و خرابکاري مي ‌شود.
«فيلشاه» به کارگرداني هادي محمديان و تهيه کنندگي حامد جعفري به عنوان محصول جديد گروه «هنرپويا» با سرمايه گذاري اين گروه به عنوان يک کمپاني خصوصي، بنياد سينمايي فارابي و موسسه تصويرشهر توليد شده است.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.