مديريت رسانه‌ها نيازمند تحول جدى است

مديريت رسانه‌ها نيازمند تحول جدى است

تابش گفت: ما نيازمند تحول جدى در مديريت رسانه‌ها و افزايش سطح سواد رسانه‌اي در بين جامعه جوان هستيم.
عليرضا تابش مديرعامل بنياد سينمايي فارابي در گفتگو با خبرنگار حوزه سينما گروه فرهنگي باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص برگزارى نمايشگاه مطبوعات گفت: هدف از نمايشگاه مطبوعات تسهيل تعامل اهالى رسانه با مخاطب است و امسال هم مانند سال‌هاي گذشته چنين اتفاقي را شاهد هستيم. ارتباط تنگاتنگ مخاطبان با رسانه‌ها و حضور چهره‌ها، مسئولان فرهنگي، سياسى و ... در جمع مردم و ارتباط بي‌واسطه آنها با رسانه‌‎ها بسيار ارزشمند است.
وي ادامه داد: البته علاوه بر اين بخش، نمايشگاه مطبوعات مى‌تواند محلى براى ارائه و عرضه دستاوردها و خدمات جديد رسانه‌ها باشد و رسانه ها در ايام نمايشگاه آنها را به مخاطبان خودشان معرفي کنند.
تابش عنوان کرد: نکته مهمي که در نمايشگاه مطبوعات بايد به آن توجه ويژه‌ شود، توسعه مفهوم مديريت رسانه در كشور است؛ مطالعات بين رشته‌اي، پايه و اصل رشته مديريت رسانه است و به اين موضوعات بايد در نمايشگاه مطبوعات به صورت جدي توجه شود و در ميزگردها به آن پرداخته شود. در كشورمان رسانه‌ها دوره گذار را طى مى‌كنند و نيازمند تحول جدى در مديريت رسانه هستيم. افزايش سطح سواد رسانه‌اي در بين جامعه جوان امروز يک ضرورت است و همه اين موضوعات مي‌تواند اهدافى باشند تا در اين رويداد مهم يعنى نمايشگاه مطبوعات به صورت تخصصى مطرح شوند.
تابش در خصوص شعار نمايشگاه مطبوعات مبني بر «رسانه هاى آزاد، انسجام اجتماعي و پيشرفت ملي» اظهار داشت: شعار ارزشمندي است که همه رسانه‌ها و مسئولان بايد براى اجرايي شدن آن تلاش و همت کنند.
مديرعامل بنياد سينمايي فارابي در حاشيه اين مصاحبه در خصوص احتمال افزايش فيلم‌هاي جشنواره فيلم فجر امسال خاطرنشان کرد: چنانچه در آيين نامه و فراخوان جشنواره ذكر شده، ?? فيلم براي جشنواره فيلم فجر به رقابت مي‌پردازند.

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
-->