«انزوا» به لهستان رفت/نامزدي براي مدير فيلمبرداري

«انزوا» به لهستان رفت/نامزدي براي مدير فيلمبرداري

فيلم سينمايي «انزوا» به کارگرداني مرتضي علي عباس ميرزايي به جشنواره فيلم کمرايميج لهستان راه يافت.
به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از روابط عمومي فيلم، «انزوا» اولين فيلم بلند سينمايي مرتضي‌علي عباس‌ميرزايي به عنوان تنها نماينده ايران در بخش رقابتي فيلم هاي اول و دوم جشنواره کمرايميج به نمايش گذاشته خواهد شد.
اين جشنواره معتبرترين جشنواره تخصصي فيلمبرداري در دنيا محسوب مي‌شود و جوايز قورباغه طلايي، نقره‌اي و برنزي خود را به بهترين فيلمبرداري اهدا مي‌کند. بدين ترتيب مهدي ايل‌بيگي به عنوان مدير فيلمبرداري «انزوا» نامزد دريافت جايزه بهترين فيلمبرداري در بخش فيلم‌هاي اول و دوم‌ است که با آثاري از کشورهاي آمريکا، اوکراين، انگلستان، لهستان، دانمارک و توليد مشترک فنلاند- آلمان- سوئد به رقابت مي‌پردازد.
در خلاصه فيلم آمده است که پرويز پس از ? سال با ضمانت رييس زندان هفتاد و دو ساعت مرخصي مي گيرد تا همسرش را که به تازگي فوت کرده است دفن کند و در مراسمش شرکت کند اما پرويز دغدغه ديگري دارد.
«انزوا» به تهيه کنندگي پيمان جعفري در بخش مسابقه سي و پنجمين جشنواره فجر به نمايش در آمد و جزو پنج فيلم برتر آراي مردمي به شمار مي‌آمد. همچنين نامزد دريافت جايزه خلاقيت و استعداد درخشان در جشن انجمن منتقدان سينما معرفي شد.
جشنواره کمرايميج شامل بخش اصلي، بخش فيلم هاي اول و دوم، بخش فيلم‌هاي دانشجويي و همچنين کارگاه‌هاي تخصصي‌ است که از تاريخ ?? تا ?? آبان (??تا ?? نوامبر) برگزار مي شود.
پخش جهاني فيلم «انزوا» با موسسه AIFILMPRO به مديريت محمد علي غياثوند مي باشد.

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
-->