اکران «دريا و ماهي پرنده» در گروه هنر و تجربه

اکران «دريا و ماهي پرنده» در گروه هنر و تجربه

فيلم \"مهرداد غفارزاده\" در گروه هنر و تجربه اکران مي‌شود.
مهرداد غفارزاده کارگردان سينما درباره آخرين وضعيت اکران فيلم سينمايي «دريا و ماهي پرنده» گفت: اين فيلم پس از دو سال انتظار و پس از حضور در جشنواره‌هاي معتبر جهاني و دريافت جوايز متعدد قرار است آبان در گروه هنر و تجربه اکران شود.
وي افزود: انتظار داشتيم اين فيلم زودتر روي پرده سينماها برود و با توجه به جوايز و افتخاراتي که در جشنواره‌هاي خارجي و جشنواره کودک به دست آورده است از حمايت‌هاي همه جانبه‌اي برخوردار شود تا اکران بهتري داشته باشيم.
اين کارگردان اضافه کرد: با توجه به نوع فضايي که خود اثر دارد، هنر و تجربه گروه ويژه و مناسبي جهت اکران «دريا و ماهي پرنده» است و از اين بابت خوشحاليم و اميدواريم مخاطب لذت کافي را ببرد.
اين فيلم سينمايي در جشنواره‌هاى مسكو، بوسان، شارجه، هند، لندن، ويكتورياى كانادا، موندنس آمريكا، زلين، اسپانيا، سينه كوئيست آمريكا و جشنواره نوجوان همدان حضور داشته و در جشنواره مسكو «جايزه منتقدين»، در موندنس آمريكا «بهترين فيلم»، در اسپانيا «بهترين بازيگر نوجوان» و در جشنواره همدان از سوى داوران نوجوان بهترين فيلم شناخته شد.
فيلم «دريا و ماهي پرنده» به کارگرداني مهرداد غفارزاده و تهيه‌کنندگي امير پورکيان، بازيگراني از جمله نيوشا ضيغمي، همايون ارشادي، اميرحسين رستمي، نادر فلاح و... در آن به ايفاي نقش پرداخته‌اند.
فيلم «دريا و ماهي پرنده» درباره نوجواني ?? ساله به نام احسان است که توانايي تکلم و شنيدن ندارد و بدون ارتکاب جرم در مرکز بازپروري نوجوانان بزهکار در يک منطقه محروم به سر مي‌برد. احسان چند بار تلاش به فرار از مرکز بازپروري مي‌کند اما....
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
-->