هفته فيلم ايران در بوسني و هرزگوين

هفته فيلم ايران در بوسني و هرزگوين


رايزني فرهنگي جمهوري اسلامي ايران در بوسني و هرزگوين، سومين هفته فيلم ايران در دو سال اخير را در اين کشور برپا مي‌کند.

به گزارش ايسنا، به همت رايزني فرهنگي جمهوري اسلامي ايران در بوسني و هرزگوين و با همکاري شهرداري و سينما \"کوزارا\" شهر پريدور در اين کشور، هفته فيلم ايران از شنبه بيست و يکم مرداد ماه 96 آغاز به کار کرد.

در اين هفته که تا پنجشنبه 26 مرداد ادامه دارد، پنج فيلم از سينماي کشور با نام‌هاي «شيار 143»، «خيلي دور، خيلي نزديک» ، «حوض نقاشي»، «خسته نباشيد» و «رخ ديوانه» با زير نويس بوسنيايي به نمايش در مي‌آيند.

هفته فيلم ايران در پريدور بخشي از فستيوال تابستاني اين شهر به نام «تابستان فرهنگي سال 2017 پريدور» است که با سازماندهي شهرداري پريدور از اول ژوئن تا دوم سپتامبر 2017 برگزار (11 خرداد تا 11 شهريور) برپا شده است.

اين فستيوالِ تابستاني که بخش‌هاي گوناگوني مانند نمايش تئاتر، برگزاري نمايشگاه هاي مختلف، اجراي کنسرت هاي موسيقي و پخش فيلمهاي سينمايي کشورهاي مختلف و همچنين فيلم‌هاي داخلي را برگزار مي‌کند، از سال 2009 ميلادي در پريدور که يکي از شهرهاي مهم و پرجمعيت جمهوري صربسکا است، برگزار مي‌شود.

به گزارش ايسنا، پيش از اين نيز در دوم اسفند سال 1395 ، هفته فيلم ايران در «سارايوو» و با اکران پنج فيلم به همت رايزني فرهنگي جمهوري اسلامي ايران در بوسني و هرزگوين و در شهرسارايوو برگزار شده بود

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
-->