نمايش خصوصي «فصل نرگس» در سينما فرهنگ

نمايش خصوصي «فصل نرگس» در سينما فرهنگ


جمعي از مقامات سياسي و مديران اجرايي کشور به تماشاي فيلم سينمايي «فصل نرگس» نشستند.
به گزارش روابط عمومي بنياد سينمايي فارابي به نقل از روابط عمومي فيلم «فصل نرگس»، جمعي از مقامات سياسي و مديران اجرايي کشور شامگاه گذشته جمعه سي‌اُم تير در يک مراسم محدود و خصوصي در سينما فرهنگ‌ همراه با بازيگران و عوامل به تماشاي فيلم سينمايي «فصل نرگس» نشستند.
«فصل نرگس» به نويسندگي و کارگرداني نگار آذربايجاني و تهيه کنندگي سحر صباغ سرشت شب گذشته ميزبان‌جمعي از مقامات، وزرا، نمايندگان مجلس و مديران اجرايي در حوزه‌هاي مختلف بود.
اين مراسم به دعوت حميدرضا عارف سرمايه گذار و مجري طرح «فصل نرگس» و با حمايت بنياد سينمايي فارابي با حضور جمعي از مقامات سياسي و مديران اجرايي کشور برگزار شد.
فيلم «فصل نرگس» در ژانر اجتماعي و با مشارکت بنياد سينمايي فارابي در سال 1395 توليد شده است. اين فيلم با نگاهي انسان دوستانه، قصه‌اي اميد بخش را به شيوه‌اي متفاوت روايت مي‌کند. فيلم اثري پر بازيگر است و لوکيشن‌هاي متعددي دارد که از جنوبي‌ترين نقطه تهران تا شماليترين منطقه پايتخت را به تصوير کشيده است.
بازيگران فيلم عبارتنداز: ريما رامين فر، يکتا ناصر، امير اقايي و پژمان بازغي، شايسته ايراني، محمدرضا هدايتي، صالح ميرزااقايي، شيرين اسماعيلي و...، با حضور؛ گوهر خيرانديش و شبنم گودرزي.
«فصل نرگس» به زودي در گروه سينمايي استقلال اکران خود را آغاز مي کند.

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
-->