رونمايي از پوستر متحرک فيلم «فصل نرگس»

رونمايي از پوستر متحرک فيلم «فصل نرگس»


با نزديک شدن به زمان اکران فيلم «فصل نرگس» به نويسندگي و کارگرداني نگار آذربايجاني و تهيه کنندگي سحر صباغ سرشت، کمپين تبليغاتي سينماتوگراف رسما آغاز به کار کرد و پوستر متحرک فيلم رونمايي شد.

به گزارش روابط عمومي بنياد سينمايي فارابي، «تو ارزش روزهاي زندگي رو به اندازه من نميدوني»؛ از ديالوگ هاي فيلم «فصل نرگس» به قلم نگار آذربايجاني است که نماد بارز فيلم به شمار مي رود و به همراه لوگو تايپ فارسي، انگليسي «فصل نرگس» توسط سيروس سليمي در پوستر اين فيلم سينمايي، خطاطي و طراحي شده است.

يکتا ناصر، ريما رامين فر، پژمان بازغي و امير آقايي بازيگران اصلي فيلم به شمار مي روند و حضور چهره هايي همچون شايسته ايراني، محمدرضا هدايتي، صالح ميرزا آقايي، شيرين اسماعيلي، شبنم گودرزي و گوهر خيرانديش ترکيب بازيگران «فصل نرگس» را تشکيل مي دهند.

پوستر متحرک اين فيلم با بخشي از موسيقي تيتراژ پاياني توسط حميدرضا اسحاقي طراحي و اجرا شده است. همچنين مشاور رسانه اي منصوره بسمل و مدير تبليغات مجازي فصل نرگس آريان امير خان هستند .

«فصل نرگس» در سال 1394 توليد شد و اولين بار در جشنواره سي و پنجم فيلم فجر به نمايش درآمد و در نيمه اول مردادماه پس از پايان اکران فيلم «رگ خواب» در سينماهاي کل کشور اکران عمومي خواهد شد .

حميدرضا عارف سرمايه گذار و مجري طرح فيلم است و بنياد سينمايي فارابي و موسسه فرهنگي هنري آواي هنر سلامت نيز با توجه به ارزش هاي محتوايي و درون متني اين اثر پس از ساخت و توليد اقدام به مشارکت در فيلم فصل نرگس کردند.

پخش کننده داخلي «فصل نرگس» موسسه بهمن سبز، حوزه هنري سازمان تبليغات اسلامي و سينماي سرگروه نمايش دهنده فيلم سينما استقلال است.


ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
-->