سازه گرافيکي عباس کيارستمي رونمايي مي شود

سازه گرافيکي عباس کيارستمي رونمايي مي شود


سازه گرافيکي فيلمساز فقيد کشورمان عباس کيارستمي امروز در ششمين روز از جشنواره بين المللي فيلم هاي کودکان و نوجوانان اصفهان رونمايي خواهد شد.

به گزارش ستاد اطلاع رساني سي امين جشنواره بين المللي فيلم هاي کودکان و نوجوانان، سازه گرافيکي نقاشي استاد کيارستمي ساعت ?? امروز چهارشنبه در خانه هنرمندان اصفهان رونمايي خواهد شد.

اين سازه بر اساس آثار منتخب با نگاه ويژه به خانه دوست کجاست طراحي شده است.

اين مراسم با حضور فيلمسازان، هنرمندان و علاقه مندان به سينما و مديران فرهنگي هنري کشورمان در خانه هنرمندان اصفهان به آدرس خيابان ابشار اول بوستان ايثارگران برگزار مي شود.

عباس کيارستمي ?? تيرماه سال گذشته در فرانسه درگذشت و پيکر وي پس از انتقال به ايران در منطقه لواسان تهران به خاک سپرده شد.

اين فيلم‌ساز ايراني تاثيرگذار در سينماي جهان از سال ???? ميلادي در حوزه سينما شروع به فعاليت کرد و بيش از ?? فيلم سينمايي، کوتاه و مستند ساخت که از مهم‌ترين کارهايش مي‌توان به کلوزآپ، طعم گيلاس و باد ما را خواهد برد، اشاره کرد.

کيارستمي، پنج بار نامزد جايزه نخل طلاي جشنواره فيلم کن شد و در سال ???? در پنجاهمين دوره? جشنواره فيلم کن براي فيلم طعم گيلاس اين جايزه را گرفت

اين فيلمساز کشورمان فيلم هاي متعددي را براي کودک و نوجوان ساخت و فيلم بلند سينمايي خانه دوست کجاست از جمله مهمترين آثاري است که وي براي کودکان ساخت.

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
-->