رهبر قنبري: حضور جشنواره کودک مفيد است

رهبر قنبري: حضور جشنواره کودک مفيد است


رهبر قنبري پيشنهاد داد: جشنواره فيلم کودک را در اوايل مهر برگزار کنيم که هنوز درس دانش آموزان سنگين نشده و اين امکان براي آنها وجود دارد که از طرف مدارس و گروهي به جشنواره کودک بيايند.

به گزارش ستاد اطلاع رساني جشنواره بين المللي فيلم هاي کودکان ونوجوانان، کارگردان فيلم نسترن هاي وحشي اظهار کرد: من نسبت به موضوع آموزش و تربيت کودکان سرزمينم نگاه کلان دارم، همين دليل موضوعات فيلمهاي خود را سخت انتخاب مي کنم.

اين کارگردان تاکيد کرد: نوجواني دوره اي است که اگر متعادل سپري شود، انسان در بزرگسالي هم متعادل خواهد بود. هرگاه دوره نوجواني نقصي بر انسان وارد شود، حتما نقصي در بزرگسالي انسان بروز خواهد کرد.

وي درباره اهميت دوره نوجواني، ادامه داد: مثلا يک بزهکار قطعا نوجواني متعادلي را سپري نکرده و از طرفي ديگر انسان درستکار نوجواني متعادل و مناسبي را گذرانده است. فيلم من حامل اين پيام است. نبايد دوره نوجواني را دست کم گرفت. بايد به نوجوانان در اين سن مسووليت داد. فيلم من نمايش مسووليت پذيري به نوجوانان است.

قنبري گفت: نسترن هاي وحشي حرف زيادي براي نوجوانان دارد و مسووليت پذيري را به آنها تاکيد مي کند.

اين کارگردان سينماي کودک درباره جشنواره فيلم کودک، توضيح داد: حضوراين جشنواره بسيار عالي و مفيد است، چون فيلمهاي کودکان در آن به نمايش در مي آيد.

قنبري تاکيد کرد: بايد اقداماتي فراهم کرد که کودک و نوجوان بيشتري در اين جشنواره حضور پيدا کنند. حضور نوجوانان در سالنهاي سينما کم است.

اين کارگردان پيشنهاد داد: اين جشنواره را در اوايل مهر برگزار شود که هنوز درسها سنگين نشده و بچه ها کلاسشان را با سينما شروع کنند و به صورت جمعي از طرف مدارس به جشنواره بيايند. فصل تابستان وقت گردش و تفريح خانواده ها است و کمتر به جشنواره مي آيند.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.