خميرها در باغ گل‌ها حرکت کردند

خميرها در باغ گل‌ها حرکت کردند


کارگاه آموزشي استاپ موشن در چهارمين روز از سي امين جشنواره بين المللي فيلم کودکان و نوجوانان برگزار شد.

به گزارش ستاد اطلاع رساني سي امين جشنواره بين المللي فيلم هاي کودکان و نوجوانان، چهارمين روز کارگاه استاپ موشن در باغ گل ها به صورت کارگاه برگزار شد، باغ گل ها، براي الهام کودکان از طبيعت و استفاده از فضاي اطراف براي ساخت استاپ موشن صورت گرفته بود.

درخت، گل، چمن و طبيعت آنچه کودکان بايد از آنها الهام بگيرند و با تکنيک عکسبرداري متوالي براي ساخت انيميشن استفاده کنند. هدف از برگزاري کارگاه هاي استپ موشن خلاقيت کودکان است و امروز آنها در ميان طبيعت با خمير قرار است خلاقيت هاي خود را به نمايش بگذارند، آنها با ذهن هايي کوچک، اما ايده هايي بزرگ کار مي کنند، انيميشن را دوست دارند و براي رسيدن به يک انيميشن خوب آن را لحظه به لحظه با خمير مي آفرينند.

کودکان امروز يکبار در باغ گلها با آنا کارين هولتز و هانا ماتيلدا اندرسون گردشي کردند و سپس شروع به نوشتن داستان کردند، سپس داستان هاي خود را در استوري ورک يک دور مرور مي کنند، تا شخصيت هايشان امروز درست در طبيعت جاگذاري شده باشند.

آنها شخصيت هايشان را با خمير ساختند به آنها نگاه کردند و از آنا و هانا کمک گرفتند که آيا شخصيت هايي که ساختند در داستان مي نشينند يا خير. آنا و هانا از هوش فرزندان ايراني لذت مي برند و از برخي ايده ها آنها انگشت تعجب به دهان مي گيرند.

خمير، آي پد و طبيعت امروز به کودکان حاضر در کارگاه استاپ موش ياد داد که مي توان گفت تکنولوژي در اختيار طبيعت هم مي تواند قرار بگيرد و تکنولوژي در برابر طبيعت نيست.

گل، پروانه، مورچه، کرم و .... اشکالي بودند که توسط خميرها به وجود آمدند روي زمينه ها قرار گرفتند و از آنها عکس گرفته شد تا انيميشن سازان کودک اينبار خميرها را در باغ گل ها به حرکت درآورند.

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
-->