الگوي من جکي جان است

الگوي من جکي جان است


بازيگر نوجوان فيلم قهرمانان کوچک گفت: الگوي من در ايفاي نقش در اين اثر جکي جان بود و اميدوارم با ادامه اين راه بتوانم به سينماي اکشن کمک کنم.

به گزارش ستاد اطلاع رساني سي امين جشنواره بين المللي فيلم هاي کودکان و نوجوان، اميرکيان عبدي اولين بازيگر رزمي سينماي کودک نوجوان درباره تجربه خود در فيلم سينمايي قهرمانان کوچک گفت: من ?? سال سن دارم و در ??سالگي در اولين فيلم كمدي رزمي ايران در نقش يك پسر بچه رزمي كار بازي كردم

وي ادامه داد: از همان خرد سالي عاشق فيلمهاي جكي جان بودم و به خاطر اينكه بتوانم همانند جكي جان شوم ورزش را از پنج سالكي ژيمناستيك و تكواندو شروع كردم و بسيار خوشحالم كه من هم همانند جكي جان توانسته ام هنرم را در فيلم قهرمانان كوچك نشان دهم.

وي افزود: افرادي که در جشنواره فيلم را ديده اند بسيار از فيلم راضي هستند و پس از اکران فيلم از چگونكي ورود من به ورزش سوْال مي كردند.

عبدي اضافه کرد: آن چه که بيش از هر چيز ديگر خوشحالم کرده اين است که بسياري از هم سن هاي من با ديدن قهرمانان کوچک تشويق شده اند که ورزش را به صورت جدي دنبال کنند.

وي گفت: اميدوارم با ورودم به سينما بتوانم رونقي به سينماي اكشن بدهم و از اين به بعد سينماي ايران فيلمهاي اكشن زيادي بسازد و باعث تشويق بچه ها به ورزش بشود.

اين نوجوان رزمي کار در پايان از همه بچه ها درخواست كرد فيلم قهرمانان كوچك را در زمان اكران ببينند.

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
-->