کودکان و نوجوانان پل خواجو تا سي و سه پل را رکاب زدند

کودکان و نوجوانان پل خواجو تا سي و سه پل را رکاب زدند


فعاليت هاي اجرايي سي امين جشنواره بين المللي فيلم هاي کودکان و نوجوانان به منظور تاکيد بر اهميت و ضرورت حفظ محيط زيست با دوچرخه سواري آغاز شد.

به گزارش ستاد اطلاع‌رساني سي‌امين جشنواره بين‌المللي فيلم‌هاي کودکان و نوجوانان، کودکان و نوجوانان اصفهان سوار بر دوچرخه هاي آبي رنگ خود و تردد در چند خيابان شهر، سي امين جشنواره بين المللي فيلم هاي کودکان و نوجوانان را آغاز کردند.

در همايش دوچرخه سواري به عنوان يکي از بخش هاي جنبي جشنواره مسير پل خواجو تا سي و سه پل را رکاب زدند.تعدادي از کودکان و نوجوانان گروه فرهنگي طاها نيز در اين همايش حضور داشتند. اين گروه متشکل از کودکان و نوجوانان دوچرخه سواري است که از سال ???? هر هفته جمعه ها، در شهر اصفهان دوچرخه سواري گروهي انجام مي دهند.

همچنين اعضاي اين گروه فرهنگي بر روي پل تاريخي سي و سه پل، سرود «دولت عشق» را به مناسبت سالروز شهادت شهيد بهشتي و هفته قوه قضاييه به صورت دسته جمعي خواندند.

گفتني است مهدي جمالي نژاد شهردار اصفهان پنجشنبه شب در برنامه افتتاحيه جشنواره و در جشن بزرگ پروانه ها، کودکان و نوجوانان اصفهاني را به شرکت در همايش دوچرخه سواري دعوت کرده بود.

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
-->